Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy az emberek,...

Mit tegyek, hogy az emberek, csak azért, mert jobb vagyok, mint ők, irigységből ne tegyenek nekem keresztbe?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert jobb vagyok, mint a korosztályom átlaga (intelligensebb, jobban nézek ki, meg csórók sem vagyunk), irigykednek rám mert sikeresebb vagyok suliban is, csajoknál is, meg olyan dolgokat megengedhetünk magunknak, amit más nem, és emiatt nagyon sok ember utál! És folyamatosan fúrnak meg alám tesznek, azt terjesztik rólam, hogy beképzelt vagyok és nagyképű (pedig ez nem igaz, csak tudom, hogy mennyit érek), és elmarják tőlem a haverjaimat is! És lassan egyedül vagyok! És élvezik, ha kicseszhetnek velem!

Szerintetek mit csináljak, hogy ne irigykedjenek az emberek, vagy hogy ne legyenek ilyen kicsinyesek?



2015. márc. 1. 19:00
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
96%

"mert az én faterom rendesen dolgozik, az övé meg egy alkoholista csóró lúzer"


Akkor segíts nekik, ha gondjuk van a tanulásban, vagy másban, mert nehezebb az életük.

'Miben segíthetek?' - egy kérdés, ami megváltoztatja az életed.

2015. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
94%

ma 19:13

Szerintem a jobb vagyok, mint ők elég felháborító. Már mitől lenne jobb?:s

2015. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Apád pénzén nagyzolsz, a születés nehézségeit sem te viselted.
2015. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Na igen, az apad jobb mint masok apja :)
2015. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:
0%

Nem vagy lúzer....sem nagyképű....csak még nem tudod kezelni az embereket.


Nem tudsz mit tenni...sok ilyen ember van...Ne vedd a szívedre ezeket,akinek szimpi vagy annak úgyis szimpi vagy :)

2015. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 piriiiii ***** válasza:

19:21

Igaz...

2015. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

"Lássuk,hány szakmát szereztél meg? Hány diplomád van? Hány nyelven tudsz felsőfokon beszélni?"


Rohadt reális dolog egy 17 évestől szakmát, meg diplomát elvárni.

Van középpfokú nyelvvizsgám, meg a fontos tárgyakból 5ös vagyok, szerintem ez már alapból több, mint amit a korosztályom nagy része megcsinál. Ja és vannak tök jó versenyeredményeim is meg sporteredményeim is, szal erről ennyit.


"Hányszor mész el önzetlenül segíteni, pl szomszéd idős néninek kerítést festeni? Hányszor osztasz ételt hajléktalanoknak? Hányszor végzel önkéntes munkát?"


:D Nem tudom, te milyen világban élsz kiscsaj :D Egyik sikeres ember sem azért lett sikeres, mert ingyen dolgozott :D Meg mert olyan embereknek segít akik nem érdemlik meg :D Álomvilágban élsz...

2015. márc. 1. 19:25
 18/46 piriiiii ***** válasza:
19.22, a témán kívül, nem a kérdezőt védvén: azért megszületni (NEM megszülni) sem épp leányálom. Attól, mert kicsi voltál és nem emlékszel, még nem volt egy kellemes élmény.
2015. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%
Na látod! Nem sokat érsz! Érzésnélküli tapló vagy. De visszakapod majd. Mert csak olyan nőcik tapadnak majd rád, akiknek a pénzed kell. Sose tudod meg milyen az, amikor önmagadért szeretnek. Hihi:-) Kielégülés kejsóvár lelkemnek.
2015. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 piriiiii ***** válasza:
94%

Remek, kérdező, azt hittem, normális vagy, erre kiderül, hogy a jóságot te is csak anyagban méred...

LÉLEKRŐL MÉG NEM HALLOTTÁL?

2015. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!