Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy az emberek,...

Mit tegyek, hogy az emberek, csak azért, mert jobb vagyok, mint ők, irigységből ne tegyenek nekem keresztbe?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert jobb vagyok, mint a korosztályom átlaga (intelligensebb, jobban nézek ki, meg csórók sem vagyunk), irigykednek rám mert sikeresebb vagyok suliban is, csajoknál is, meg olyan dolgokat megengedhetünk magunknak, amit más nem, és emiatt nagyon sok ember utál! És folyamatosan fúrnak meg alám tesznek, azt terjesztik rólam, hogy beképzelt vagyok és nagyképű (pedig ez nem igaz, csak tudom, hogy mennyit érek), és elmarják tőlem a haverjaimat is! És lassan egyedül vagyok! És élvezik, ha kicseszhetnek velem!

Szerintetek mit csináljak, hogy ne irigykedjenek az emberek, vagy hogy ne legyenek ilyen kicsinyesek?



2015. márc. 1. 19:00
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%
Az első két kommentben ott a megoldás. Innentől már csak rajtad múlik a dolog. De ahogy elnézlek ez már veszett fejsze nyele...
2015. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
88%

Mit tegyél?"

Ne szólalj meg és húzd meg magad, ezerszer szimpatikusabb leszel mindenkinek, ez tuti!

Ha olyan sok ember utálna, hogy kérdést kellene kiírnom, mit tegyek és mit nem, +egy rakás ember megerősítené, hogy nem vagyok túl jó arc, talán elgondolkodnék, hogy lehet, hogy nem ők a hülyék....

2015. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
A mi osztályunkba is járt anno egy gazdag, jól tanuló, sportos srác, érdekes mód mégse utálta senki mert tök jó fej volt. Szóval téged sem azért utálnak mert irigyek rád, hanem mert egy gyökér vagy, és ezt itt sikerült is megerősítened.
2015. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Pfff miért lennék gyökér mert nem etetem a csöveseket?!
2015. márc. 1. 20:06
 35/46 A kérdező kommentje:
Ezért szar ez az ország! Mert aki okosabb vagy tehetségesebb a többieknél, azt mindig lenyomják, nem hagyják érvényesülni irigységből! Ezért tartunk most is ott, ahol, ezért nem haladunk sehova!
2015. márc. 1. 20:14
 36/46 anonim ***** válasza:
96%
Ha okosabb és intelligensebb lennél, nem hagynád magad lenyomni, legalábbis megtalálnád a módját, és nem itt kérdezősködnél. Szóval az állításod alapból FAIL!
2015. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódjál mindenhol utálják a beképzelt tahókat ---> bárhol máshol is ugyanígy utálnának.
2015. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
100%

Ha a többiek hívnak valahova, menj el velük és próbáld magad jól érezni. Esetleg átlagban csak annyi pénz legyen nálad, amennyi szükséges. Beszélgess másokkal. Ha jól tanulsz és megkérnek, segíts a többieknek. Esetleg te menj segítséget kérni, mondjuk a matekban (ha érted akkor is). Viselkedj természetese.

Annak idején nekem is volt egy nagyon gazdag barátnőm,ő mindig márkás ruhákban járt, én meg kínai cuccokba vagy turisoka. Mégis sokszor dicsérte a cuccaimat és kérdezte, hogy honnan van :) Én nem engedtem meg magamnak, hogy elit helyekre menjek kávézni, ezért mindig olyan helyre mentünk, ahol én is meg tudtam magamnak engedni egy löttyöt. Szép és okos lány, soha nem volt beképzelt. Sok barátja nincs, de akik vannak azok nagyon jók.

2015. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy gazdag, menő barátomat (volt osztálytársamat) érdekes nem utálta senki, mert volt tekintélye. Csinált magának. Csinálj te is. :D
2015. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
90%

"pár random gyakoris kicsinyes szemét rólam aki idejön kiélni magát "


Höhö :)


Csak hogy tisztaban legyel: megveszlek mellenyzsebbol az ájfónoddal egyutt :) Csak en nem igy hatarozom meg magam.

2015. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!