Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy az emberek,...

Mit tegyek, hogy az emberek, csak azért, mert jobb vagyok, mint ők, irigységből ne tegyenek nekem keresztbe?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert jobb vagyok, mint a korosztályom átlaga (intelligensebb, jobban nézek ki, meg csórók sem vagyunk), irigykednek rám mert sikeresebb vagyok suliban is, csajoknál is, meg olyan dolgokat megengedhetünk magunknak, amit más nem, és emiatt nagyon sok ember utál! És folyamatosan fúrnak meg alám tesznek, azt terjesztik rólam, hogy beképzelt vagyok és nagyképű (pedig ez nem igaz, csak tudom, hogy mennyit érek), és elmarják tőlem a haverjaimat is! És lassan egyedül vagyok! És élvezik, ha kicseszhetnek velem!

Szerintetek mit csináljak, hogy ne irigykedjenek az emberek, vagy hogy ne legyenek ilyen kicsinyesek?



2015. márc. 1. 19:00
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Ja, és tudom, hogy most még nem zavar, esetleg sokan is vannak körülötted, de majd eljön az az idő, amikor vágyni fogsz rá, hogy szeressenek. Persze ezt is megveheted pénzért, lehetsz majd Hefner, de az nem olyan érted, olyan szeretet, önzetlenséget nem kaphatsz, ami nekünk alap.

:P

2015. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

"Na látod! Nem sokat érsz! Érzésnélküli tapló vagy. De visszakapod majd. Mert csak olyan nőcik tapadnak majd rád, akiknek a pénzed kell. Sose tudod meg milyen az, amikor önmagadért szeretnek. Hihi:-) Kielégülés kejsóvár lelkemnek."


Te is csak egy kicsinyes, irigykedő ember vagy...

2015. márc. 1. 19:41
 23/46 A kérdező kommentje:

"Remek, kérdező, azt hittem, normális vagy, erre kiderül, hogy a jóságot te is csak anyagban méred...

LÉLEKRŐL MÉG NEM HALLOTTÁL?"


"Adj halat az éhezőnek és aznap megmented a haláltól. Tanítsd meg halászni! Örök életére jóllakott lesz, és sem ő, sem családja nem szenved majd hiányt."


Erre ennyi a válaszom. Nem hiszem, hogy a csöveseknek adott adományok bármit is segítenének hosszú távon a helyzetükön. Csak azt erősítjük bennük ezzel, hogy másokon élősködjenek.

2015. márc. 1. 19:44
 24/46 anonim ***** válasza:
96%

Maradjunk annyiban hogy loxart sem ertel meg el az eletben, amit fel tudsz mutatni azt a szuleid ertek el neked.


Te nem jobb vagy masoknal, csak szerencsesebb.

2015. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
95%

"Nem hiszem, hogy a csöveseknek adott adományok bármit is segítenének hosszú távon a helyzetükön. Csak azt erősítjük bennük ezzel, hogy másokon élősködjenek."


Raadasul meg buta is vagy mint a tök :)

2015. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
96%
Minél többet kommentelsz hozzá annál jobban érzem, hogy menthetetlen vagy. Sajnálom mert az ilyenek mint te, azalatt az időszak alatt amíg magukat tönkreszik a hatalmas arcukkal sajnos sok másik embert is tönkre szoktak tenni. Na ezeket az embereket sajnálom. Téged nem.
2015. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
96%
Brrr a kérdezőtől (meg a stílusától) kirázott a hideg, megyek is innen, mielőtt megfertőz. Nem csoda, hogy sokan utálják (és szerintem nem elsősorban irigységből).
2015. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Nem igaz, az összes versenyeredményem én értem el, nem a szüleim.

És hogy jól nézek ki azért is én teszek, nem a szüleim -.-

2015. márc. 1. 19:45
 29/46 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, nem veszed észre, hogy itt se nyerted el a stílusoddal senki tetszését? Persze, tuti mindneki más a hülye, meg irigy, csak te vagy villanymozdony...
2015. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Ok nem ez volt a kérdésem leszarom mit gondol pár random gyakoris kicsinyes szemét rólam aki idejön kiélni magát és másokon irigykedni mert ennyi öröme van az életben!!!


Pls az eredeti kérdésre válaszoljatok köszi! (Hogy mit tegyek, hogy ne tegyenek alám?)

2015. márc. 1. 19:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!