Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy az emberek,...

Mit tegyek, hogy az emberek, csak azért, mert jobb vagyok, mint ők, irigységből ne tegyenek nekem keresztbe?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert jobb vagyok, mint a korosztályom átlaga (intelligensebb, jobban nézek ki, meg csórók sem vagyunk), irigykednek rám mert sikeresebb vagyok suliban is, csajoknál is, meg olyan dolgokat megengedhetünk magunknak, amit más nem, és emiatt nagyon sok ember utál! És folyamatosan fúrnak meg alám tesznek, azt terjesztik rólam, hogy beképzelt vagyok és nagyképű (pedig ez nem igaz, csak tudom, hogy mennyit érek), és elmarják tőlem a haverjaimat is! És lassan egyedül vagyok! És élvezik, ha kicseszhetnek velem!

Szerintetek mit csináljak, hogy ne irigykedjenek az emberek, vagy hogy ne legyenek ilyen kicsinyesek?



2015. márc. 1. 19:00
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
90%

" Mert aki okosabb vagy tehetségesebb a többieknél"


De figyeljel mar, azt ugye tudod hogy ez nem te vagy? Okosabb nem vagy, ez nyilvanvalo, sem tehetsegesebb. A xaros telefonodat az anyadek vettek neked. Mit is tudsz ezen kivul felmutatni? Hja, jo jegyeid vannak. Es? Kinek nem voltak? :)

Ja es persze jol nezel ki. Ami meg szinten nem ertek, te kis gyökér, raadasul azt is anyadeknak koszonheted :)

2015. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
80%

Pénz - Apád/anyád dolgozott meg érte.

Intelligensebb - Egyáltalán nem látszik

Jobban nézel ki - Anyádnak/apádnak köszönheted a genetikád.

2015. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"pár random gyakoris kicsinyes szemét rólam aki idejön kiélni magát "


Hát de akkor minek itt kérdezősködsz, te "nagyon" intelligens, ha ezt tudod? Ja, vagy magadra gondoltál a leírással? Úgy más...

2015. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Megmosolyogtató, mennyire ráharaptatok erre a nyilvánvalóan direkt provokációra. És persze előkerült az összes ilyenkor megszokott jellemhős: a lány, aki direkt megveti a gazdag és jóképű srácot, a kortársak, akik állítólag a kevés kis zsebpénzüket hajléktalanoknak adományozzák és ingyen segítenek a szomszéd néninek kifesteni a házat, imígyen bebizonyítva, hogy felette állnak a kérdezőnek, és persze az elmaradhatatlan gazdag, aki még sokkal gazdagbb, mint a kérdező, csak hát ő ezzel nem dicsekszik soha, kivéve most ugyebár... :D Annyira kiszámíthatóan egyszerű lény az ember.
2015. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Nagyából végig néztem a kérdező kérdéseit is! És a válaszolokat! Hát egyikre se vagyok büszke! megpróbálok ősszintén válaszolni! Hát elsőnek én úgy érzem te tényleg el vagy szállva magadtól! Egy részt nem biztos hogy irigyek rád csak ők is érzik ezt hogy nagyképű vagy. Meg hatalmas az egod! (intelligensebb, jobban nézek ki, meg csórók sem vagyunk). Miből gondolod hogy jobban nézel ki? Ne hogy azt írt hogy facebook-on kaptál profilképre 300-1000 lájkot :D intelligencia nem egyenlő a tanulási szinteddel ! Szerintem kicsit fogja vissza magad! Légy barátságosabb, egyrészt az is a baj hogy a magyar emberek irigyek! Ők is hibásak és te is, te nem nézel rájuk emberként! Úgy tartod ők alattad vannak. Például nekem is benne van a gépházamba több mint 1 millió forint még se mondom senkinek mert tudom hogy csak az lesz hogy én villogók! Figyelj megváltozni sosem késő! Vagy megpróbálsz változni vagy pokollá teszik az életed! A fejedben van a baj, nem látod be, azt írtad zt terjesztik rólam, hogy beképzelt vagyok és nagyképű (pedig ez nem igaz, csak tudom, hogy mennyit érek) Hát most megpróbálod megmagyarázni miért nem vagy beképzelt? LOL Nagyon vicces vagy! De ha nem vagy beképzelt miért írod hogy tudod mennyit érsz! Én máshogy láttam a világot,mindig mindenkinél van jobb,erősebb okosabb. Szerintem fölösleges így az embereket összemérni! Van nálad rosszabb de jobb is! Élőbe ha látlak és osztálytársaid (Lányokat) Miből gondolod hogy nem ők fognak nekem jobban tetszeni mint te? Na mindegy az a gond embert nem tudok megváltoztatni egy kis fájdalom neked se árt! majd utána idővel talán rájössz mit csináltál rosszul! Változz meg ne légy beképzelt és képmutató ! Ha te ekkora egóval rendelkezel te se vagy jobb az irigyektől. Jó persze azt hogy jól tanulsz igen te tehetsz róla, vagy hogy igényes vagy! :) Megpróbállak megérteni téged is, de inkább olyan vagy mint egy kényes kislány aki idáig mindent megkapod és nincs felkészülve a nagy betűs életre! Vagy te változol vagy társaságot iskolát váltasz! És Olyan beképzelt lányokkal versenghetek ki a jobb csaj.. Csak tudod én se néznék rád barátságosan ! Ha te és én összefutnánk és a fél óra beszélgetés alatt te éreztetnéd velem hogy egy senki vagyok hozzád mert nincs iphone 6 a kezembe csak galaxy s3.... És minden ok nélkül így viselkednél . Na mindegy legyen szép napod! Fel a fejjel változni sosem késő ! :) Egy gazdag és egy szegény ember is lehet belül 0.
2015. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Beképzeltségeddel, nagyképűségeddel magad emeled a falat körülötted és zárod ki a többieket.
2015. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!