Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek én stréber vagyok...

Szerintetek én stréber vagyok ezek alapján?

Figyelt kérdés

14 éves 8.osztályos fiú vagyok

Kitűnő tanuló vagyok minden tantárgyból,elég sok időt fordítok a tanulásra délután és hétvégén is.

A tanárokkal elég jóban vagyok,szoktam velük beszélgetni mert hasonló a gondolkodásmódjuk mint nekem.Ha valaki megszegi a szabályokat akkor szólok a tanárnak,szerintem ez természetes.

Az osztálytársaim folyton szivatnak engem és csúfolnak azzal,hogy stréber vagyok és elég kultúrálatlanok.

De a tanárok mellettem állnak és kitűnő tanuló vagyok.Szerintem ez a legfontosabb.Kit érdekel ha ezek az ecsetfejű prolik utálnak engem?????Mit gondoltok?



2015. máj. 15. 23:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Tisztazzuk, en megvetem az ejjel nappal budapeste meg ezeket a gengszterzeneket amiket linkeltel de hogy is mondjam ha valakit sznobizmusbol itelsz el akkor ne vard h kedvesek lesznek veled... En tokre tamogatom ha valaki tortenelmet tanul, utanaolvas a szabadidejeben mert engem is erdekel plusz en latinul is tanultam, felvettem plusz targynak. Sokat ugrattak miatta de aztan tulleptek rajta. Ha teged ezek a dolgok erdekelnek akkor ne hallgass a velemenyukre. Ugyanez a zenevel: ha te a komolyzeneben latod az erteket es az elvezetet akkor hallgass azt! De ne csodalkozz ha beszolnak ha mar szinte provokaloan idegesito vagy... Ha csak az egyik szerintuk rossz tulajdonsaggal lennel megaldva azon tul tudnanak lendulni de egyszeruen tul sok van es igy mindenbe bele fognak kotni. Ezert van az h engem sosem piszkaltak azert mert jo tanulo voltam mert ugymond ellensulyoztam ezt valamivel.
2015. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
61%

Legközelebb írd ki a kérdésed alá a következőt kiskancsó:

"Csak pozitív választ fogadok el, aki negatívat ír azt lehurrogom, mert nekem van igazam!!"

Szánalmas vagy :D

Tudod mit? Köpjél be majd mindenkit a gimiben is, meg majd ha munkahelyre mész, ott is nyaljál be csontig a főnöknek, árulj be mindenkit és utána majd tegyél fel egy olyan kérdést ide hogy:"Miért nem szeretnek engem a kollégák"?Csak pozitív választ fogadok el!"

2015. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

"Legközelebb írd ki a kérdésed alá a következőt kiskancsó:

"Csak pozitív választ fogadok el, aki negatívat ír azt lehurrogom, mert nekem van igazam!!"

Szánalmas vagy :D

Tudod mit? Köpjél be majd mindenkit a gimiben is, meg majd ha munkahelyre mész, ott is nyaljál be csontig a főnöknek, árulj be mindenkit és utána majd tegyél fel egy olyan kérdést ide hogy:"Miért nem szeretnek engem a kollégák"?Csak pozitív választ fogadok el!"


Hát egyszerűen egy idióta vagy!

Fogadni mernék,hogy el sem olvastad az összes kommentemet vagy csak olyan idióta vagy!

Vagy csak irigy vagy rám???????

Amiért belőlem lesz valaki felnövök????

Te se látod a dolog hátterét akkor minek osztod az észt feleslegesen????????

Ilyen idióta emberekből meg már egyszerűen elegem van,hogy ilyen férgek pártját fogja mint pl a páwák

Ja és a gimnáziumban ahová megyek nem lesz szükség rá,hogy bárkit is beköpjek mivel mint már mondtam NEM LESZNEK SEM PÁWÁK SEM GETTÓSGYEREKEK ÉS EGYÉB HULLADÉKOK!!!!!!

És ott nagyon nagy fegyelem van tehát eleve nem csinálnak olyat a diákok amiért beköphetném őket!!!!!!

Proli mocsok vagy..

2015. máj. 18. 20:43
 24/43 anonim ***** válasza:
78%

A kis sza*os 14 éves meg van győződve az ő rohadt nagy élettapasztalatával hogy neki van igaza.

Egy mondatot még beszúrnék ide, ezzel el is árultad hogy milyen ember vagy te kis ge*i.

"És ott nagyon nagy fegyelem van tehát eleve nem csinálnak olyat a diákok amiért beköphetném őket!!!!!! "

Dehogyisnem!De még mennyit!

Ebből a mondatból látszik mekkora egy aljas, mocskos eltaposnivaló kis féreg vagy!

Én befejeztem hülye gyerek!Sok sikert majd a való világban ezzel a hozzáállással! :D

2015. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:
95%

Kedves Kérdező, Te tökéletes példája vagy az intelligens és a az olyan gyerek akinek otthon azt mondják hogy csak a suli mert akkor mindent elérsz majd (ami egyébként igaz is, tanulj keményen mindig viszont fontos hogy ne csak ebből álljon a gyermekkorod) közötti kitűnő diák különbségének, sajnos Te az utóbbi vagy. :)

Egy intelligens diák nem köpné be a társait ilyen apróságokért mint a mobilozás, evés órán. Miért? Mert, mivel intelligens, rájönne hogy ezzel csak magának árt. Lehet a tanárok szeretni fognak, viszont a diáktársaid (akikkel napi 7-8órát kell töltened utálni fognak. És mielött írnád hogy nem érdekel a véleményük, akkor gondolja arra hogy ha teljesen lesz*rnád őket akkor ki se írtad volna a kérdést.

Középsuliban szerinted mindenki mintadiák lesz, mindenki jól fog viselkedni. Most őszintén, szerinted senki se fog órán mobilozni/enni, esetleg beszélgetni a padtársával ahová mész? ha csak nem egy orosz gulágba mész akkor ebben ne is reménykedj. És igen, ha őket is ugyanúgy beköpöd akkor ugyanúgy utálni fognak mint általánosban és ezzel előidézel magadnak még 4év szenvedést.


Egy intelligens diák tud mérlegelni és tud következetes döntést hozni, de amit most csinálsz az nagyon nem erre utal. Próbálj meg mérlegelni mielött árulkodsz, mert ezzel csak eltaszítod magadtól az embereket, ha ezt csinálod középsuliban, utána egyetemen vagy munkahelyen is, sehol sem lesznek barátaid.

2015. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondod h nem lesznek pawak abban a gimiben, nos ki kell abranditsalak lesznek! Sokkal jobb lesz a helyzet de nem talalsz olyan gimit ahol csak hozzad hasonlo undorito patkanyok vannak. En nagyon eros es johiru gimibe jartam (top 10es listaba benne van) es ugyanugy megsertettuk a szabalyok nagyreszet. Tudod engem hanyszor kophettek volna be? De nem tettek meg mert egyreszt egy kozosseg vagyunk akik osszefognak masreszt meg mert attol nekik nem lesz jobb es a gimibe sztem maguk a tanarok is ki fognak rohogni ha minden apro hulyeseggel a tanarokhoz rohangalsz... Ha intelligens vagy elfogadod h a jovoben az is rengeteget szamit h h jossz ki azokkal akikkel dolgozol. Hiaba vagy jo egy temabol ha a felettesed meg a kollegaid gyulolnek, akkor sose fogsz elorejutni. Es ezert hibas az ervelesed h beloled legalabb lesz vmi! Nem mert az emberek az elso adando alkalommal artani akarnak majd neked, a segitsegukre sose szamithatsz es ne gondold h sose lesz szukseged az emberek joindulatara...
2015. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as válaszoló!

Te most csak tetteted vagy tényleg ilyen idióta vagy????

Jó tudod mit én sem pazarlom rád az időmet,befejeztem veled!



Kedves 20-as válaszoló!

"Egy intelligens diák nem köpné be a társait ilyen apróságokért mint a mobilozás, evés órán. Miért?"


De ők nem csak ezeket csinálják ha nem dohányoznak is,valamint nem mondtam még de a szomszéd faluban ők és ezeknek a hawerjai az ÁLTALÁNOS iskolában marihuánát árulnak és ha jól tudom meg akartak verni egy gyereket amiért nem kért a fűből.

Félreértitek a helyzetet!

Ha valaki mondjuk csak órán elővenné a telefonját,puskázna enne órán stb. ha valaki csak ezt csinálná akkor azt én sem árulnám be!

De aki még mellette olyanokat is csinál mint amit most én felsoroltam annál az természetes,hogy kissebb bűnöket is csinál.

PL.ezt sem mondtam még az egyik falunkbeli gyereket aki hawerja az osztályomban lévő menőknek elvitték a rendőrök,mert a környékünkön lévő nagyvárosból rezet loptak(nem büntették azt hiszem meg mert csak 16 éves).

Na most aki ilyeneket csinál azt beárulom akkor is ha pl csak puskázik.

Értitek tehát ha valaki ilyen tipikus rosszfiú aki természetesen komolyabb balhéba pl.verekedések,dohányzás,drog stb. keveredik azt kissebb bűnért is beárulom!

Tehát akkor még egyszer elmondom aki csak úgy néha beszélget órán,puskázik,eszik órán stb.de teljesen normális tehát nem páwa,nem drogozik stb,azt nem árulom be!

"Lehet a tanárok szeretni fognak, viszont a diáktársaid (akikkel napi 7-8órát kell töltened utálni fognak."

Mint már mondtam az engem nem érdekel,hogy néhány páwa és ilyenek: https://www.youtube.com/watch?v=HRGEn6H4tcM utálnak engem.

Mert vannak Rikárdók is az osztályomban 3-an.

Csak ebben az iskolában lehet velük szigorúbban is bánni,mert itt a körzetünkben a Jobbik nyert és velük vagyunk összeköttetésben.

Úgy,hogy itt már kicsivel keményebben elmernek bánni velük a tanárok is.

Egyébként a családomból mindenki jobbikos de ebbe most ne menjünk bele..

Ja és abban a kisvárosban ahová megyek tovább tanulni ott NEM LESZNEK PÁWÁK!!!!!!!!!!!!!

Unoka testvérem mondta,hogy ott nem lesznek,csak normális gyerekek járnak oda!

Nem lesznek ott ilyen gyerekek amiket felsoroltam és kész!

Zárjuk le ezt a témát,hogy lesznek e páwák!


"ha csak nem egy orosz gulágba mész akkor ebben ne is reménykedj. "

Mondjuk nem tudom most,hogy jön ide ez az orosz gulág de elmondom neked visszakanyarodva a politikai nézetünkhöz,a dédapám 89 éves és öt évet volt a Szovjetúnióban a Gulágon,harcolt a Donnál is.

Én és a családom mélységesen utáljuk/megvetjük a kommunizmus,mint már említettem jobbikosok vagyunk.



"Azt mondod h nem lesznek pawak abban a gimiben, nos ki kell abranditsalak lesznek! Sokkal jobb lesz a helyzet de nem talalsz olyan gimit ahol csak hozzad hasonlo undorito patkanyok vannak."


Inkább a páwák az undorító patkányok nem gondolod??


"es ugyanugy megsertettuk a szabalyok nagyreszet."

És erre büszke vagy?????

Valami ózdi sinter lehetsz te is!


Te veled is befejeztem kedves utolsó ha még erre akarsz válaszolni akkor írj még egy utolsót de utána végeztem veled!

2015. máj. 19. 20:17
 28/43 anonim ***** válasza:
93%

Ez csak az e velemenyem de a pawak azok egy szamomra nem szimpatikus, megvetendo eletforma de fogd fel ugy mintha egy maffia lenne: vannak belso szabalyaik, ertekrendjuk stb... (Tudom a hasonlat nem a legjobb de most ezzel tudom a legjobban illusztralni). Te azert vagy egy undorito patkany mert eloiteletes, sunyi es kisstilu a szemelyiseged... Persze a te ertekrendet kulturaltabb de akkor is...


Igen, megsertettuk a szabalyok nagyreszet es nem arra vagyok buszke h megtettuk hanem arra h megusztuk :DD de most komolyan, vannak nevetseges szabalyok amik senkit se erdekelnek es ha megszegjuk akk nem megy le a gimink szinvonala v a mi atlagunk, hanem csak szimplan egy kenyelmesebb, vidamabb napot teremtunk.

Kozlom veled h nem vagyok egy ozdi sinter, bar ezt ugysem hiszed el ugyh itt van par dolog: top 10es gimi egyikebe jarok es 4,8 az atlagom, DOK kepviselo vagyok, kosarcsapat kapitanya, 3 idegen nyelven beszelek, orszagos tanulmanyi es sportversenyekre jarok, tavaly ev sportoloja lettem, kaptam igazgatoi, szaktanari es osztalyfonoki dicseretet, nem iszom, nem drogozom hanem egyszeruen csak normalis vagyok. Na ehhez mit szolsz? Megszegtem a szabalayokat es megis szeretnek a tanaraim nagyresze plusz az osztalytarsaim is es megse vagyok pawa vagy akarminek is akarsz nevezni :P

2015. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
17%
Ne törődj velük, ezt az 1 hónapot már valahogy kibírod! ;) Áltsuliban nekem is hasonló osztálytársaim voltak, akiket nem bírtam (bár volt 4-5, akivel nagyon jóban voltam). Bízz magadban, megtalálod majd a társaságod! :) 17/f
2015. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
87%

Ide jössz tanácsot kérni, aztán mindenkit elküldesz és mentegetőzöl. Igenis tényleg alja dolog úgy beköpni valakit hogy semmi közöd az esethez. Előadod a hű de okos a korához képest szerepet, holott rasszista kis seggdugasz vagy, aki képtelen szóközt ütni írásjelek után. Amúgy (csak) jó jegyektől senki nem vitte még semmire. Mindemellett azt is el tudom képzelni, hogy a tanáraid már inkább csak pofára osztályoznak. Ha tényleg olyan intelligens lennél, mint amennyire mondod magad, nem törődnél az osztálytársaiddal ennyire. És igen, jogosan mondják, hogy stréber vagy ezek alapján. Árulkodsz, tanárnak nyalsz, és a kitűnőiddel dicsekedsz. Korodbelitől fogadd el: ezzel az attitűddel semmire sem fogsz menni. 43 évesen is itt fogsz majd állni és csodálkozni hogy miért nem szeret senki.

"De a tanárok mellettem állnak és kitűnő tanuló vagyok.Szerintem ez a legfontosabb."

Kíváncsian várom egyetemista éveidet, amikor egy professzor (csak úgy) utál te meg nem vagy hajlandó beletörődni a kettesbe (ha magolsz annyira). A jó jegyektől és a feljebb állóaknak való nyalizástól nem leszel jobb ember. Még jó ember is aligha. Ötösök helyett gerincen kéne dolgozni.

2015. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!