Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek én stréber vagyok...

Szerintetek én stréber vagyok ezek alapján?

Figyelt kérdés

14 éves 8.osztályos fiú vagyok

Kitűnő tanuló vagyok minden tantárgyból,elég sok időt fordítok a tanulásra délután és hétvégén is.

A tanárokkal elég jóban vagyok,szoktam velük beszélgetni mert hasonló a gondolkodásmódjuk mint nekem.Ha valaki megszegi a szabályokat akkor szólok a tanárnak,szerintem ez természetes.

Az osztálytársaim folyton szivatnak engem és csúfolnak azzal,hogy stréber vagyok és elég kultúrálatlanok.

De a tanárok mellettem állnak és kitűnő tanuló vagyok.Szerintem ez a legfontosabb.Kit érdekel ha ezek az ecsetfejű prolik utálnak engem?????Mit gondoltok?



2015. máj. 15. 23:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
60%

Én nem az utolsó előtti válaszoló vagyok, de attól tartok te meg stréberséged ellenére olyan hülye vagy ami már felidegesít komolyan és kénytelen vagyok leírni mégegyszer erélyesebben!

Az lehet hogy az osztályodban csupa kis bu*i gyerek van aki játssza a keményet, a gengsztert, a legtöbb iskolában sok ilyen kis sz*jankó van.DE EZ NEM MENTSÉG ARRA HOGY TE SPICLI LEGYÉL, MEG ÁRULKODJ FOLYAMATOSAN!!Fel tudod ezt végre fogni a stréber agyaddal?

Már leírtam, a börtönökben a legutolsó mocskos gyilkosok, erőszaktevők sem köpik be egymást a smasszeroknak, mert az ilyen az tényleg a legalja, mindenki utálja és agyonveri, amerikai börtönökben az ilyen embernek nem sok jövője van aki beköpi a társát.Ez a világon mindenhol így van, amíg téged nem terrorizál fizikailag, vagy lelkileg addig rohadtul az égvilágon nincs hozzá közöd hogy mit csinál!!

2015. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

"Én nem az utolsó előtti válaszoló vagyok, de attól tartok te meg stréberséged ellenére olyan hülye vagy ami már felidegesít komolyan és kénytelen vagyok leírni mégegyszer erélyesebben!

Az lehet hogy az osztályodban csupa kis bu*i gyerek van aki játssza a keményet, a gengsztert, a legtöbb iskolában sok ilyen kis sz*jankó van.DE EZ NEM MENTSÉG ARRA HOGY TE SPICLI LEGYÉL, MEG ÁRULKODJ FOLYAMATOSAN!!Fel tudod ezt végre fogni a stréber agyaddal?

Már leírtam, a börtönökben a legutolsó mocskos gyilkosok, erőszaktevők sem köpik be egymást a smasszeroknak, mert az ilyen az tényleg a legalja, mindenki utálja és agyonveri, amerikai börtönökben az ilyen embernek nem sok jövője van aki beköpi a társát.Ez a világon mindenhol így van, amíg téged nem terrorizál fizikailag, vagy lelkileg addig rohadtul az égvilágon nincs hozzá közöd hogy mit csinál!!"


Már elnézést de te egy idióta vagy!

Mi van te is a nyóckerben laksz???

Értem tehát ha én tudom azt,hogy valakit egy bűnöző kirabolt és bántalmazott akkor maradjak kussba mert semmi közöm hozzá???

Tehát ha tőlem ellopnak valamit ne szóljak a rendőrnek igaz???????,

Ha megtudom valakiről,hogy súlyos nemi erőszakot követett el akkor se jelentsem fel mi?????????

Tipikus gettótöltelék vagy Újpesten vagy a nyóckerben Lupoval meg Razoékkal,mert ez a hozzászólásod kb.olyan volt mint az ő beszédstílusuk.

Tudod mit ha már ennyire azt mondod,hogy szemétség beárulni vagy feljelenteni akár még egy bűnözőt is akkor te azt akarod,hogy ne legyen közbiztonság az utcákon??????????,,

Azt akarod,hogy kiraboljanak és minden utcasarkon kábítószert áruljanak?????

Azt akarod,hogy pl.a feleséged(már ha van) rettegve menjen ki az utcára aztán megerőszakolják és eladják őt prostituáltnak???????????,,

Vagy,hogy a gyerekedet elrabolják a szervkereskedők vagy pedofilok aztán eladják őket????????????

Elnézést kérek de te nem vagy normális!

Menjél aztán hallgasd az LL Juniort meg a többi gettósférget az való neked!

És elnézést a kirohanásaimért a tiszteletet azért megadom neked és tényleg úgy gondolom,hogy nem vagy normális már bocs.

2015. máj. 16. 21:58
 13/43 anonim ***** válasza:
71%

Igazabol megertelek h lenezed oket mert en se elvezem a kulturalatlan emberek tarsasagat de azt mondod h csomo idot forditasz tanulasra vagyis a szorgalmadnak es nem az eszednek koszonhetoen vagy kituno. Az is normalis ha epp ezert inkabb kulturalt emberekkel, tanarokkal szeretsz jobban beszelgetni es en ebbe semmi kivetnivalot nem is latok, en is sokat beszelgettem a tanaraimmal, es mikor sulit kellett valtanom akkor i tartottam veluk a kapcsolatot.

Azonban azt hogy sok aprobb problemaddal is a tanarhoz fordulsz amit egyedul is megoldhatnal nem tartom celravezetonek. Nem az o dolguk h megoldjak a problemaidat amiket a viselkedeseddel okozol, es a csufolodas azert nem tul komoly dolog es a lelked melyen tudnod kene h csak irigyek rad. Ott kene meghuzni a hatart h milyen szintu problemakkal, szabalyszegesekkel fordulsz tanarhoz. En szabalyszegesnel sose fordultam tanarhoz, de mikor a fiuk kikozositettek es tesioran fizikailag durvak voltak velem akkor szoltam a tanarnak h nem szeretnek bejarni, es rakjon at egy masik csoportba. Ha piszkalnak vagj vissza ha annyira intelligens vagy, masik opcio h figyelmen kivul hagyod oket, de ez persze nehezebb. Az h arulkodni rohangalsz gyerekesen nem jo megoldas hosszutavon.

Remelem jo helyre kerulsz jovo tanevben es vegre hozzad hasonlo emberekkel lehetsz de ott is lesznek pavak. Valamennyivel intelligensebbek lesnek mint a mostaniak de minden helyen vannak ilyenek....

2015. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
70%

"Már elnézést de te egy idióta vagy!

Mi van te is a nyóckerben laksz???

Értem tehát ha én tudom azt,hogy valakit egy bűnöző kirabolt és bántalmazott akkor maradjak kussba mert semmi közöm hozzá???

Tehát ha tőlem ellopnak valamit ne szóljak a rendőrnek igaz??????,

Ha megtudom valakiről,hogy súlyos nemi erőszakot követett el akkor se jelentsem fel mi??????

Tipikus gettótöltelék vagy Újpesten vagy a nyóckerben Lupoval meg Razoékkal,mert ez a hozzászólásod kb.olyan volt mint az ő beszédstílusuk.

Tudod mit ha már ennyire azt mondod,hogy szemétség beárulni vagy feljelenteni akár még egy bűnözőt is akkor te azt akarod,hogy ne legyen közbiztonság az utcákon??????,,

Azt akarod,hogy kiraboljanak és minden utcasarkon kábítószert áruljanak?????

Azt akarod,hogy pl.a feleséged(már ha van) rettegve menjen ki az utcára aztán megerőszakolják és eladják őt prostituáltnak??????,,

Vagy,hogy a gyerekedet elrabolják a szervkereskedők vagy pedofilok aztán eladják őket??????

Elnézést kérek de te nem vagy normális!

Menjél aztán hallgasd az LL Juniort meg a többi gettósférget az való neked!

És elnézést a kirohanásaimért a tiszteletet azért megadom neked és tényleg úgy gondolom,hogy nem vagy normális már bocs."


Látom iszonyat sötét vagy, mint egy zsák föld, de azért megpróbálkozom vele, hátha megérted te gyökér.

Gettótöltelék újpesten hát persze :D

Székesfehérvári vagyok, külvárosi, békés környéken születtem, kulturált családba, jelenleg Németországban élek és dolgozom, úgyhogy ennyit a hülye feltevésedről.

Nem hallgatok semmilyen Razo-t meg Lupot, se Essemet, se Bustat meg Paja-G-t.

Egyszerűen felidegesítenek az ilyen kib*szott értetlen emberek mint amilyen te vagy.

Leírásod alapján te a Harlemben tanulhatsz, ha ilyen dolgok vannak hogy kábítószert árulnak az utcán a 8.osok meg megerőszakolják az utcán a nőket meg gyerekeket rabolnak el az osztálytársaid és a szerveiket eladják szervkereskedőknek.

Nem azt mondtam te hülye fa* hogy bűnözőnek kell lenni meg súlyos bűncselekményekről hallgatni kell ha azt te látod, hanem iróniával mondtam, de kis sz*rosseggű vagy még, hogyan is érthetnéd meg.29 éves vagyok úgyhogy nem tudom mit magyarázol meg okoskodsz.

Te azt írtad hogy elővette órán a telefonját a gyerek és elkezdte nyomkodni és te ezért beköpted.Én az ilyenekre gondoltam és ez eléggé messze áll a súlyos bűncselekményektől.Képes vagy felfogni?Ilyen apróságok minden nap történnek, én tudod hányszor árulkodhattam volna az általános iskolában?Voltak ott is eléggé rendbontón személyek.Másból sem állt volna a napom mint beköpni a diákokat a tanároknak.

ÉRT-HE-TŐ?

2015. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:
75%
Ugye tudod,hogy téged nem az ötöseid miatt utálnak hanem az undorító viselked€sedért?:D szánalmas vagy.mások ellökésével akarsz felemelkedni.tiposol és taporsz.az ilyen embereket egy erős gimiben is kifogják utálni mer
2015. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
95%

" elővette órán a telefonját a gyerek és elkezdte nyomkodni "


Innen már csak egy lépés a "súlyos nemi erőszak" (sic!).

2015. máj. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös válaszoló!

Be fejeztem veled,mert ilyen nem normális emberekkel nincs értelme vitázni!


Ugye tudod,hogy téged nem az ötöseid miatt utálnak hanem az undorító viselked€sedért?:D szánalmas vagy.mások ellökésével akarsz felemelkedni.tiposol és taporsz.az ilyen embereket egy erős gimiben is kifogják utálni mer


Hát te sem vagy egészen normális,olvasd el mégegyszer az összes kommentemet és ha akkor is az jön le,hogy én mindenkin átgázolok akkor nagy bajok vannak az agyadban.


Ja és unokatestvéremtől tudom,hogy nem lesznek páwák abban a gimnáziumban ahová én fogok menni,mert ő is oda járt.


Az utolsó válaszolónak azt tudom mondani,hogy te szintén nem látod át annyira ezt a helyzetet.


Azért köszönöm mindenkinek már aki normális választ adott!

2015. máj. 17. 11:02
 18/43 anonim ***** válasza:
64%
De azert miert kell bekopni vkit h nyomkodja a telefonjat? Addig is csondben van legalabb.... Most komolyan, en se tartottam be minden szabalyt, sot :DDD sokszor hasznaltam en is telefont oran es erdekes modon senki se kopott be... Ha pedig en latok vkit hasznalni akk inkabb igyekszem takarni mert ez igy mukodik. Kepzeld ennek ellenere is szeretnek a tanaraim, pedig pontosan tudjak h nem vagyok egy ilyen alszent mintagyerek mint te. Tudjak h szoktam csalni nehany dolgozaton ahogyan az egesz osztaly es ennek ellenere tudjak h intelligens es megbizhato vagyok nem ugy mint te akiben soha nem fog senki megbizni a szemelyisege miatt. Ha lenne benned emberseg akk a sajat eszedet (mar ha van) akarnal feljebb jutni es nem ugy h masokat tiporsz el es nezel le a zenei izlesuk miatt. Hidd el en se szeretem a zeneket amiket felsorolsz de az az agressziv eloitelet ami beloled elltort az visszataszito
2015. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Annyit elnézést az előző kommentemben oda,hogy kedves 15-ös válaszoló,oda 11-est akartam csak elírtam.


Kedves utolsó válaszoló!

Te sem látod attól tartok a helyzetemet,nem érted a dolog hátterét,úgy,hogy feleslegesen ne osszad az észt légyszíves!

Én szólom az ő ízlésüket????????,

Egyrészt:

https://www.youtube.com/watch?v=N_laA5Utj4Y

https://www.youtube.com/watch?v=T5hF-CiJRa8

https://www.youtube.com/watch?v=E0DvP0ionuU

Az ilyen és ehhez hasonló zenék szerinted mit érdemelnek?

Másrészt meg már mondtam,hogy ők neveztek bénának amiért nem nézem az Éjjel-Nappal Budapestet és azért is leszóltak amiért én mondtam nekik a zenei ízlésemet:Kárpátia a kedvenc zeném és szoktam komolyzenét is hallgatni,mert sokkal több értelmük van mint ezeknek a káromkodós,drogos gengszterrapeknek.

Ők szóltak le engem amiért elmondtam,hogy milyen zenét szeretek!

Meg azért is leszóltak,hogy a történelem érdekel engem.

Szóval nem én szóltam le őket először!

Már bocs de szerintem ezerszer több értelme van ilyen dolgokkal foglalkozni mint az idióta divatmajom celebekkel mint Sp,VV Béci,VV Cristofel stb.

Igazából mint mondtam már nem izgat annyira három hét aztán utána megyek gimnáziumba!

2015. máj. 17. 12:01
 20/43 anonim válasza:
Nálunk is van ilyen az osztályba akit nem csípnek annyira mert nyalizó és ő a kedvenc... Egy tipp, ne mutasd mindenkinek, hogy te vagy a kedven, mert az ilyeneket mindig, mindenhol piszkálják, kiutálják. Ha jó tanuló vagy, akkot örülj neki! De ne legyél spicli, mert ezt senki se szereti, és ha azt mondják, hogy "vamzer csicska" akkor lehet, hogy igazuk van.Elhiszem, hogy nem kedveled őket, nem is kell, ha nem szeretnéd, de akkor ne adj rá nekik okot, hogy még jobban utáljanak! Azzal egyébként teljesen egyetértek, hogy a cigitől egyáltalán nem lesz senki több, csak minősíti magát vele...
2015. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!