Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az nem érdekes ha egy végzős...

Az nem érdekes ha egy végzős gimis osztálynak azért nem lesz bankettje érettségi után mert senkit se nagyon érdekel?

Figyelt kérdés

Az of elkezdte volna szervezni a bankettet, de kiderült hogy még most amikor azt se tudni hogy hol és mikor lenne, már most az emberek több mint fele közölte, ő nem megy, nem érdekli.

És ugye a költségek a résztvevők között oszlanak meg így nem mindegy hogy 30 ember megy, vagy 10.

Aztán amikor a maradék megtudta hogy a fele eleve nem menne, akkor azok is elpárologtak így most maradtak kevesebb mint 10-en a 30 főből akit (esetleg) érdekelne.

De ezek is eltűnnek ha kiderül hogy 30 helyett kell fizetniük a költséget (terembérlés ára független a résztvevőktől).


Milyen osztály ez? Formai kérdés, mert tudom milyen osztály. Ez nagy nagy rakás szar. Csak újra és újra rájövök, most legalább utoljára.


2015. jún. 6. 08:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hát ha hagyod magad nyírjanak is ki.

Engem próbáljon valaki idegileg...

Sok sikert.


akik idegileg kinyírnak

2015. jún. 6. 09:45
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem volt nekem se bankett, se kirandulas...nem volt jo osztalyom
2015. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, neke múgytűnik elég jól felhúztad magad a dolgon.
2015. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha hagyod magad nyírjanak is ki.

Engem próbáljon valaki idegileg...

Sok sikert.


akik idegileg kinyírnak"



Ahogy látom inkább te szorulsz idegkezelésre kisfiam. Nem sajnállak.

2015. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Idejössz panaszkodni kisgyerek, a válaszadókkal akik próbálnának eszmecserét folytatni veled így beszélsz?

Mondok valamit, meg is érdemled hogy szenvedj, nyavalyogj tovább, senkit sem érdekel.


Az osztályod olyan amilyenné teszed.

2015. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ja értem. Szóval egyedül vagyok ott nem 30 másikkal és bármilyen is az miattam olyan és nem miattam IS meg 30 másik miatt IS.

Értem.


Az osztályod olyan amilyenné teszed.

2015. jún. 6. 10:46
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Én pont hogy nem, egyébként jól keresztbe tettem nekik a végén, ugyanolyan kis nyavíkolósak voltak mint te.
2015. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

És mégis mi a jó franccal tettél "keresztbe"?

Hm? Ne röhögtess.


Megakadályoztad hogy érettségizzenek talán?

Mert az igen, az valóban valami lenne.


De ha nem ezt tetted, bármi mást is tettél az a röhej kategória. Hiszen az érettségi a lényeg a többi csak szappanopera mese habbal lóf****sz semmi.


keresztbe tettem nekik a végén

2015. jún. 6. 10:59
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, te sem vagy százas...
2015. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kell nekiesni a kérdezőnek, marhaság, hogy a 30+ fős osztály olyan lesz, amilyenné ő egyedül teszi. Sokkal inkább függ az összetételtől, a suli légkörétől, az osztályfőnöktől.


Kérdező, szerintem engedd ezt el, azt, hogy kikkel kerültél össze, nagyrészt nem te választottad meg, így sikerült. Bulizz azokkal, akikkel jóban vagy, nem kell mindenáron öltönyös-koktélruhás bankettet tartani puccos helyen, laza cuccban elmehettek bárhová és jól érzitek magatokat. Valószínű, hogy sokat úgysem fogtok találkozni, mindenki megy a maga útján tovább, az marad meg, aki tényleg barát/barátnő volt.

2015. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!