Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 14/L Ti sírtok/sírtatok...

14/L Ti sírtok/sírtatok ballagáskor, tanárbúcsúztatonál, vagy otthon a gondolattól, hogy búcsúznotok kell?

Figyelt kérdés
Nekünk ugyan még nem volt ballagás, remélem akkor nem fogok sírni, de most tanárbúcsúztató volt nálunk, és bekönnyesedett szemem, meg még pár barátnőmnek. Plusz 1 barátnőm könnyezett, 1 nagyon sírt. ANNYIRA FOGNAK HIÁNYOZNIIIIIIIIII MIND! Most, hogy hazaértem, a kutyámra borulva, könnyeztem, és fújdogáltam az orrom. Ti hogy vagytok ezzel? Sírtatok emiatt?

2015. jún. 10. 14:26
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
*(5 fiú és 5 lány)
2015. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Igen, ez teljesen természetes
2015. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én most ballagok, az osztályaimat mindig utáltam - senkit nem siratok, örülök, hogy végre , megszabadulok tőlük -, tanáraim közül is csak kettőt szerettem úgy igazán,de velük elég bensőséges kapcsolatot alakítottam ki, pedig csak 3 éve járok a mostani gimnáziumomba. Különleges ajándékot is készítettem nekik, 1 év volt, mire elkészült, egy hónapja fejeztem be. (Előre tervezek :D ) Az egyiknek már át is adtam, ő könnyezett, én is majdnem, de mindketten próbáltuk visszafogni magunkat, így diszkréten sikerült lebonyolítani. (Otthoni készítés alatt amúgy többször sírtam) A másiknak kedden adom, ott nem tudom, hogy mi lesz, de a másik egy érzelmesebb tanár, és ha ő sír, én is fogok :/
2016. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!