Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 14/L Ti sírtok/sírtatok...

14/L Ti sírtok/sírtatok ballagáskor, tanárbúcsúztatonál, vagy otthon a gondolattól, hogy búcsúznotok kell?

Figyelt kérdés
Nekünk ugyan még nem volt ballagás, remélem akkor nem fogok sírni, de most tanárbúcsúztató volt nálunk, és bekönnyesedett szemem, meg még pár barátnőmnek. Plusz 1 barátnőm könnyezett, 1 nagyon sírt. ANNYIRA FOGNAK HIÁNYOZNIIIIIIIIII MIND! Most, hogy hazaértem, a kutyámra borulva, könnyeztem, és fújdogáltam az orrom. Ti hogy vagytok ezzel? Sírtatok emiatt?

2015. jún. 10. 14:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy én is hasonló körülményeket kívántam akkor, mikor idejöttem, mint amelyek nálad fennállnak (vagy fennálltak) :)
2015. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát a tanárbúcsúztató, az nálunk egy vicc volt, a fél osztály lelépett, a másik fele meg lesz@rta, nem tudta a szöveget stb. Szóval azon inkább sírva röhögtem, bár égtem is, mert volt néhány olyan tanár, aki megérdemelt volna egy szép elõadást.

Ballagás pedig kb. 6 óra múlva kiderül :) de nem hiszem, hogy sírni fogok, mert az osztályom tele van szemetekkel és ribikkel.Tegnap este viszont kiengedtem magamból egy rohamot, mert pár ember azért hiányozni fog, na meg kicsit félek a jövõtõl is.

2015. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es, ne félj a jövőtől, minden oké lesz! :) Fölösleges előre szorongani, ha odakerülsz, majd megoldod a nehézségeket. :)
2015. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, köszönöm a biztatást :)

Kérdezõ, végül megvolt a ballagás, nem sírtam, és bármikor újra átélném, mert bár totális volt a fejetlenség (exsulim, húú de furcsa így nevezni, semmit nem tud megszervezni), mégis nagyon poénra vettük, végig nevettünk és kivételesen nem volt bunkó senki.Szóval nekem szép emlék marad :)

2015. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Értem. :) Én nem fogom tudni kibírni sírás nélkül. Főleg most a banketten vettem észre mennyit tanultam az osztályomtól. Mindannyian kedvesek és magértőek, bár néha vannak hülyeségeik, és túlságosan nagy partiarcok, én nem tartozom bulizósok közé, szerintem azért csinálnak dolgokat, mert azzal menőbbnek hiszik magukat, nagyon viccesen telnek az órák velünk, és sosem ordibálunk, évek óta a mi nyolcadik évfolyamunk volt a legrendesebb. Nálunk jól jött össze a tanárbúcsúztató, majdnem az összes tanár mosolyogva, meghatódva törölgette a szemét.
2015. jún. 13. 19:01
 16/23 anonim válasza:

Igaz,en csak jovore fogok ballagni de mar most tudom,hogy nagyon fogok sirni

Rettentoen fognak hianyozni a barataim,meg a tanarok is egy kicsit

Persze,azert lehet tartani mindenkivel a kapcsolatot de nem lesz ugyanaz.Van olyan baratnom akivel peldail egy osztalyba megyek majd tovabb (remelhetoleg) es a tobbiek sem lesznek annyira huu de messze de azert megis 8 ev utan... Tegnap mi ballagtattunk es egyik nagyon jo baratnom ballagott es csak bekonnyeztem,meg hat szomoru zene volt meg ezek :D De ez ember fuggo

2015. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Óóó... :( Helyes. :)
2015. jún. 15. 10:07
 18/23 anonim válasza:
Mi lányok a banketett végigsírtuk a fiúk nem, meg a tanárok borzalmasak voltak, de mi zokogtunk.
2015. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
18-as vagyok szerettük egymást meg hát elsőben 28-an voltunk majd már csak 16-an vagyunk és 10-en maradtunk olyanok akik első óta itt vannak velünk(
2015. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
( 5 fiú és 5 lány( Na ők fognak nagyon hiányozni meg hát mindennap találkoztunk nem lesz ugyanolyan hiába tartjuk a kapcsolatot. És akik jöttek azok közül is ketten nagyon fognak hiányozni pedig mindketten fiúk, de ők nagyon könnyen beilleszkedtek. ÉN NAGYON SAJNÁLOM!! Jobb lett volna, ha még maradhatunk, és nálunk és voltak akiket nem bírtunk, de nem ez a lényeg nyilván ők nem fognak annyira hiányozni. 15/L.
2015. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!