Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok tenni ez ellen?...

Mit tudok tenni ez ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kb. 3 éve volt egy ''kudarcom'' verekedésben azóta nagyon tartok tőle pedig azóta már sokkal erősebb is vagyok meg minden.

Mégis félek komolyabban kiállni másokkal.

Mit tegyek hogy ne féljek ennyire egy újabb pofáraeséstől?



2016. jan. 30. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, és nyilván csak azokkal szeretnék kiállni akik belémkötnek.

Én magamtól nem bántok senkit

2016. jan. 30. 11:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Fejleszd harci tudasod, gyakorlatod. Legjobb lehetoseg massal gyakorlas. En karateztam s nagyon kevesen akarnak edzopartnereim lenni de reg ota keresek valakit hosszutavra. Ha kozel vagy, megbeszelhetunk talalkozokat es gyakorolhatunk s tanithatok technikakat is.
2016. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ha megvernek. A lényeg, hogy kiálltál. És minden verekedés után keményebb leszel.
2016. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Hát én Szolnok megyében lakom majd írd meg ha ráérsz hogy te melyik megyében hátha nincs annyira messze :)


Második kommentelő: Igazad van, próbálom ehhez tartani magam

2016. jan. 30. 17:00
 5/6 Kevin64 válasza:
Járj valamilyen harművészetre, küzdősportra vagy önvédelmi rendszerre. Nekem nagyon sok önbizalmat adott helyzet kezelési képességet és önkontroll is. Meg verekedni is meg tanulsz végső esetben.
2016. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy járnék ha lenne rá lehetőségem, de nincs. Sajnos a legközelebbi hely ahova járni tudnék az 60-70 km tőlem így meg lehetetlen főleg hogy még suliba járok
2016. febr. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!