Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS! Nem tudok dönteni! Mi a...

SOS! Nem tudok dönteni! Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni és kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Erdélyben lakok, aki szintén itt él tudja, hogy mi az az iskola másként hét, aki nem annak mondom, hogy a lényeg az, hogy ezen a héten nem a padokban ülve tanulunk hanem más programok vannak az iskolában (pl kirándulás) Mivel ez laza hét, mindig ekkor vannak a tantárgyversenyek országos szakaszai megtartva.

Idén megyek egy tantárgyverseny megyei szakaszára. Tavaly szintén ebből a tantárgyból sikerült eljutnom az országosra, így tavaly nem voltam az osztályommal iskola másként héten. Pontosan tudom, hogy a tanárnőm idén is reméli, hogy ez sikerülne, és szeretné. A tanárnőm nagyon fontos nekem (nem részletezném, hogy mért) és én is szeretnék eljutni újra az országos szakaszra. Ami kell már két hónapja tanulom és még van két hetem. Nem szeretnék csalódást okozni a tanárnőmnek, viszont ez lenne az utolsó ilyen hetem az osztályommal. Lehet, hogy még kirándulni is mennénk és az oszi azt akarja, hogy ekkor legyen a fotózás is az évkönyvünkbe. Plusz úgy néz ki a tanárnő se tudna eljönni velem, hisz az osztályával kirándulni megy (bár ezt ő még nem erősítette meg, hogy nem jönne el velem ha arra kerülne a sor, de nem kérhetem arra, hogy ott hagyja az osztályát és ne menjen velük kirándulni)

Most teljesen dilemmában vagyok, hogy mit csináljak mert nem tudok választani az osztályom és a tanárnőm között. Ha kirándulni mennének akkor azt talán még ki tudnám hagyni, viszont a fotózást már nem. Szerintetek mi lenne a helyes?

U.i. bocsánat ha nagyképűnek tűnök amiért ennyire biztosra veszem, hogy sikerül eljutnom az országosra de benne van a pakliban és én hajlamos vagyok mindent túlagyalni.



2016. márc. 5. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos megkérheted a fotóst, hogy téged pár nappal előtte vagy utána kattintson le, mert nem tudsz menni aznap.

A verseny lehet fontosabb, mert ha jó eredményt érsz el rajta, a továbbtanulásnál beszámíthat a pontokba (bár nem tudom, milyen versenyről van szó).

Viszont megértelek, mert az utolsó osztálykirándulás mindig nagyon fontos és búcsúzó... tehát amerre a szíved húz, azt válaszd. :)

2016. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem szivesen rángatnám a fotóst.....a verseny pedig annyiban segíthetne (ha jó eredményt érnék el) hogy nem kell külön felvételizzek abba az osztályba ahova szeretnék tovább menni. De ugy néz ki megoldódott a helyzet :)

Válaszodat köszönöm

2016. márc. 8. 05:55
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ha valaki nem volt ott most a fotózáson betegség vagy más miatt, akkor másik ostállyal fényképezkedett vagy elment a fotóshoz.

De akkor örülök, ha megoldódott. :)

2016. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!