Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy osztálytalál...

Miért van az hogy osztálytalálkozóra mindenki jelentkezik és lelkes aztán a tényleges találkozóm mge 5-en vagyunk a 30ból?

Figyelt kérdés

Osztálytalálkozó mely a facebookon szerveződött. Hónapokkal korábban kiírásra került a dátum és kezdődött a szervezés ki jön hogy jön stb.

És millió és millió üzenet persze mindenki jön és hű de jó és már kellett és mindenki váltig állította hogy ő aztán biztos hogy ott lesz.

Aztán pár nappal a tényleges találka előtt kezdtek jönni az üzenetek néhány embertől: bocs mégse mert… szül a plüssmackóm, holdraszállás lesz stb. Hirtelen halaszthatatlan dolgok…

De ez még a jobbik fele mert a többség semmit se jelzett. Az utolsó infó a többségtől az volt hogy jövök.

Eredmény: 30ból 5.

Ennyien voltunk. A hiányzók zöme még pár nappal az esemény előtt is azt pofázta hát persze hogy jön. Aztán nem jön. És nem is ír. Előtte millió üzenet most nagy hirtelen egy se.


???


2016. márc. 15. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Általános suliból szólna nekem valaki, hogy osztálytalálkozó lesz felnevetnék és megmondanám, hogy szopjatok le sorban :D semmire se tartom az ilyeneket, mire jó ez pontosan? felvágni ki mire vitte vagy épp mire nem? Akivel tartani akarom a kapcsolatot azzal fogom is a többi meg bújjon el, némelyik ember még köszönni se tud egy idő után, magyar mentalitás szarunk a másikra, de ha van lehetőség azért jólesik dicsekedni
2016. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Elsőnél a pont..
2016. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs az elsőnél a pont ugyani leet így gondolkodni ahogy az első de én akkor is felteszem a kérdést: ha valai így gondolja MI A SZARNAK Jelentkezik hogy én jövök?

És ha már jelentkezett és mégse jön HOGY NINCS benne annyi gerinc hogy azt mondja nem jövök bocs mégse?


lehet a régieket utálni és leszarni, oké, de akkor ezt az elején meg lehetne mondani. Jössz osztálytalálkozóra? nem, mert anno is utáltalak titeket hagyj békén.

Ez így korrekt.

De elsőre hurrá jövök majd utána csendben lapítani mint szar a fűben.. patrkányság.

2016. márc. 15. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont erről beszélek kérdező, ebből is látszik mennyire szarnak rád vagy rátok, többiekre
2016. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem minek kell ezt ennyire túlpörögni.


Én alapból ezért is utálom ezeket a nagy szervezgetéseket, hogy itt lesz ott lesz, ezt csináljuk, azt csináljuk. Írják meg hogy itt lesz, ekkor, aki akar jön, pont. Nem ír, nem jön, kész.

2016. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek szeretik halogatni az olyan dolgok közlését, amit ők cikinek tartanak. Aztán ez lesz belőle.
2016. márc. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van,első általános sulis osztálytalálkozó lenne,de 25-30 emberől 15 rám sem néz az utcán,de egymásra sem....
2018. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!