Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem erőlteti meg magát?...

Miért nem erőlteti meg magát? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki ha csak órán figyel négyes témazárókat ír ha tanulna, nem is sokat akkor mindenből ötös lehetne ,egyszer mondta,hogy nincs megelégedve magával de egyszerűen nincs hozzá kontrollja, hogy leüljön és tanuljon zene hallgatás, foci és olvasás helyett mert csak ezek érdeklik meg a pszichológia. Hogy segíthetek neki?

2016. márc. 26. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert kettesnél jobb jegy nincs, csak szebb.
2016. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Folyton 4-est, 5-öst írni, felelni, olyan uncsi... megküzdeni a kettesért, na az már valami. Ott van kihívás.
2016. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mert minek? Én sem tanultam sosem, semmi értelme, élveztem az életet (pia me egyéb nélkül), és ott vagyok, mint a sok zombi, aki volt, hgoy nem is aludt, mert jajj 5öst kell szerezni.
2016. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A zenehallgatás, olvasás, foci teljesen normális dolog. Él. Gazdagítja a személyiségét és karbantartja a testét-lelkét. Az lenne a baj, ha nem így tenne.
2016. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért probléma az, hogy négyeseket ír? Bár nekem lennének ilyen problémáim, hogy a legrosszabb esetben, ha nem tanulok, akkor is 4-est írok. Én konkrétan azt sem tudom már, hogy hogy néz ki egy négyes. :D

Én ha tanulok sem kapok 3-asnál jobb jegyet..

17/L

2016. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!