Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg akarnak verni a 8. osok!...

Meg akarnak verni a 8. osok! Mit kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az egesz ev elejen kezdotott amikor raszalltam az egyik osztalytarsamra aki mondott egy mondatot ami felreertheto volt. En ezzel basztatom ev eleje ota. A gyerek sirva fakadt ezen es szolt az unokatestverenek h verjen meg engem. Mit kene tennem?

#verés #agyonverés #iskola megverni
2016. máj. 22. 20:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ha megvertek, mindenképpen jelentsd rendőrségen. Semmi joguk téged ütni.
2016. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Ha pedig a tanároknak jelezted, de ők nem védtek meg, őket is jelentsd fel. Nincs kizárva, hogy a tanárok rendezték meg az elverést.
2016. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

#32

Ooo, te nagyon okos vagy. Bizonyára a tanárok rendezték meg a még meg sem történt verést. Ilyenkor mi jár egy ember fejében, mikor ilyeneket ír?

2016. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Aki a tanárokat védi - vajon miért nem mer a kérdező segítséget kérni a tanároktól? Mert tudja, hogy ők is csak örülnek annak, ha megverik.
2016. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de te nagyon ijesztő vagy, a helyedben felkeresnék egy pszichológust. Szerintem sokat tudna segíteni a frusztrációidon.
2016. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Szerintem meg offtopic amit csinálsz. Lényeg hogy segítsünk azon, akit meg akarnak verni!
2016. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan segítettünk neki, megmondtuk, hogy ne b***tassa az osztálytársait, így majd nem akarják megverni. Erre jöttél te az ámokfutásoddal. És én vagyok offtopic. Lol.
2016. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta hogy basztassa az osztálytársait. De kérheti felnőttek segítségét ha meg akarják verni, mert senkinek nincs joga őt megverni. Ha pedig nem kap segítséget, a feljelentés a helyes út.
2016. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Értem, tehát ő büntetlenül b**gathatja az osztálytársát, de őt ne bántsa senki. Hát ez logikus. Te nagyon okos vagy.
2016. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Te meg biztos tanár vagy, mert az egyetlen számodra elfogadható megoldás erre a fizikai agresszió, verés. Én is csak gratulálni tudok.
2016. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!