Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában miért bántják a?

Az iskolában miért bántják a?

Figyelt kérdés

Beszédhibásokat, a kövéreket, a csendeseket, az önbizalomhiányosokat, a vékonyakat, az alacsonyakat, a sápadtarcúakat, a hosszú hajú fiúkat, a szőkehajúakat, a vöröshajúakat, a feszülteket, a melegeket, a biszexuálisokat, a nagyfülűeket, a nagyfejűeket, a kisfejűeket stb.

Egyáltalán milyennek kell lenned hogy biztosan ne szálljanak rád, ne piszkáljanak?


2016. jún. 11. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért mert figyelemre vágynak és ezzel el is érik hogy figyeljenek rájuk. Persze ha csak ketten vannak akkor(mármint a szekáló meg az áldozat :D) akkor már nem mer rászállni mert nincsenek ott a haverjai kiknek felvágjon :D
2016. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az 1 válaszoló nagyon felháborított . Kívánom hogy egyszer ezt átéld . Nincs olyan ok , ami miatt egy közösség kirekeszthet egy embert .(rondaság ??? komolyan ez a szellemi szintedet tükrözi ...nagyon sajnállak ,)Engem nagyon bántottak . 12 év alatt 7 iskolám volt . Menekültem egyik helyről a másikba . És a végén annyira magamba zárkózó , önbizalomhiányos voltam , hogy az már feltűnt volna bárkinek is . A szalagavatómon sem vettem részt , az érettségi banketten se. DE az én történetem azért érdekes , hogy bármennyire bántottak mindig volt bennem egy lelki erő , hogy tanulni fogok , és megmutatom nekik és most fogom elkezdeni a 2. évemet a pécsi orvosin , és mára vannak barátaim. De ilyen sajnos örökre nyomot hagy az emberen ,én a mai napig szorongok , félek ha meglátom őket , mindig kitérek a másik oldalra , elfordítom a fejemet . Ezt nem lehet elfelejteni...és a késsel fenyegetnének akkor sem mennék el az osztálytalálkozóra , mert kiakarom törölni az életemből ezt a periódust , én nem hibáztatom őket mert az 5. 6. iskolaváltás után minden valőszínűséggel már nagyon magam alatt lehettem , és ezt egy közösség megérzi , de én sosem jártam pszhiáterhez , sosem szedtem semmit huzamosabb ideig , igaz sokszor sírtam , utáltam iskolába menni ....Ez az én történetem :)
2016. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ühm.

Szőke a hajam, vékony és alacsony vagyok, kissé, de nem túl feltűnően nagyok a füleim... Mégsem bántottak soha, jóban vagyok az osztálytársaimmal. Akkor miről is beszélsz?:'D

2016. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!