Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy engeszteljem ki a volt...

Hogy engeszteljem ki a volt tanáromat? Elhínám valahová.

Figyelt kérdés
Először úgy gondoltam elviszem vacsorázni,elvinni valahová ahol szép és a környezet is megfelelő lenne a egy jó kikapcsolódáshoz,hogy megbeszéljük amire azt hiheti hogy én nem szerettem ,pedig tényleg szerettem..soha nem is bántottam csak féltékeny voltam ..

2016. júl. 10. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te szerelmes vagy bele?

Egy tanárnak (ha professzionálisan viselkedik és áll a munkájához) mindig diák maradsz. Ha hajlott hátú néniként találkozik veled egy ABC-ben, ahol a gyerekeiddel válogatsz a fogkrémek közt, akkor is a diákjaként tekint majd rád. A tanár-diák kapcsolat szakmai kapcsolat, ami többnyire megmarad azután is, hogy elballagtál.

2016. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11.- Igen szerelmes vagyok belé, talán bűn? ő is tudja már közel álltam ahhoz hogy elmondjam!

De gyáva voltam

2016. júl. 10. 21:21
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn, csak nem írtad le, ezért a kommentek nem illeszkednek pontosan a helyzetedre. Nyilván fenntartok mindent, amit korábban írtam, szerintem ez a szerelmes diákra is vonatkozik. Nagyon kevés kivétellel nem érdekli őket némi tesztoszterontól fűtött fiúcska... de te tudod. Belém volt szerelmes diákom, nyomult is, iszonyú kínos és terhes volt, de sikerült kulturáltan lebeszélnem őt erről az irányról.

Ebben az esetben, ha lépsz, azt tanácsolom, előbb tapogatózz, mit gondol.

2016. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi van? A kérdést úgy tetted fel, hogy ki akarod engesztelni.


Most akkor valamivel megbántottad, és ki akarod engesztelni, vagy szerelmes vagy belé, és nyomulni akarsz rá? Döntsd már el, hogy mi van.


Úgy utálom az ilyen kérdéseket, amikor menet közben össze-vissza variál a kérdező. Kérdezd meg, hogy mit akarsz, vagy ne tegyél fel kérdést, ha szórakozol. :D

2016. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!