Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan dolgozzam fel az...

Hogyan dolgozzam fel az iskolai kiközösítést?

Figyelt kérdés
7 iskolám volt 13 év alatt . Mindenhol ki voltam közösítve . Az önbizalmam nagyon alacsony volt. Menekültem . Most hogy leérettségiztem , és elkerültem egyetemre ugyanezt érzem a közösségbe . Nem tudom feldolgozni a traumát amit kisgyermekkorba szenvedtem el . Félek az emberektől , félek a reakcióktól , nem merem felvállalni magamat , sajnos , így felületes kapcsolataim vannak , nem bízok senkiben .

2016. aug. 21. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez valami tudatalatti program lehet.
2016. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nem lehet, hogy benned van a hiba? Mindenhol vannak jó emberek, pontosan úgy, ahogyan minden osztályban megvan a Menő, a Stréber, a Sportos, stb.

Az ember csak akkor tud kapcsolatot teremteni, ha beszélget. Ismered a mondást: néma gyereknek az anyja se érti a szavát. Beszélgess. Nem kell hozzácsapódni az első részeges bandához, inkább keress magadnak 1-2 olyan barátot, akikkel van közös témád. Nagyon tudom ajánlani a Szó-beszéd c művet, amit bizonyára nagyon érdekesnek fogsz találni.

Remélem, tudtam segíteni.

2016. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az élet a földön a legnagyobb fa**ág a Földön. Felháborító hogy ilyenek is történnek.
2016. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!