Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem érzem jól magam a suliban,...

Nem érzem jól magam a suliban, helyesen teszem, hogy ott hagyom?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem támogatott OKJ-s esti tagozatos iskolát. Sajnos nem fogad be a társaság, nem barátkozik velem senki sem.

Ha valaki mellé oda ülök, elülnek mellőlem. 3 srác van az osztályban velem együtt, a másik kettőhöz sok lány oda ül, oda megy, hozzám meg senki sem.


Tegnap jött egy új lány, bejelöltem a Facebookon, hogy bevegyem az osztály csoportba, engem nem jelölt vissza, egy másik srácot meg igen.


Nincsenek szimpatikus emberek sem, arra gondoltam, hogy keresek másik sulit vagy hagyom az egészet a francba.


Jó döntés e ez?


22/F



2016. okt. 13. 12:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Neked nem szól az előbbi, azután írtam, ahogy Te is...

Kétlem, hogy ismerték volna egymást, legalábbis az új csajjal biztosan nem.

Ezek egyrésze idősebb, azonban eléggé komolytalan némelyik.


Amúgy meg nem értem mi bajuk van, 2 autóm is van, igaz Suzukik, de Nekik meg egy sem. Továbbá autópálya hídon szoktam néha átlógni (5 éve épült) kerékpárral ahhoz, hogy bejussak, ez meg szerintem tök vagány.

Biztosan az a baj, hogy betegek a szüleim + tanyán élek és e miatt meg a suli miatt ápolási díjon vagyok :(

2016. okt. 13. 20:02
 12/18 anonim ***** válasza:
Én mindenkire úgy tekintek, hogy a barátom. A nagydarabra is, meg a vézna szemüvegesre is. Ilyenkor felkészülök, ogy valószínű az egyik csöndesebb lesz, a másik kevésbé, de ettől függetlenül én magam mindig a munkámra koncentráltam, ez az iskolában éppen a tanulás volt. Túl sok barátom nekem sem volt, de én arra mentem rá (meg ezt is tanították), hogy olyan ismerősöket szerezzek, akik később segíthetnek, tisztességes álláshoz hozzájutni, de főleg azért, hogy életre szóló barátságokat kössek. Tehát én a minőségre mentem rá, mintsem a mennyiségre. Ettől függetlenül úgy éreztem, hogy pont nem is kell több barát, mert így is nagyon jól megvoltunk. Ha még több lett volna, az már felosztotta volna a barátaimat, esetleg az igazi barátaimból kevesebb lett volna. Rá kell jönnöd, hogy a támogatott OKJ-s esti tagozatos iskolákba nem a te típusod jár. Más a téma, más az igény. ha rendes emberekkel akarsz barátkozni, akkor egyetemre kel menni. Ott az átlagnál sokkal rendesebb a társaság, persze nehezebb a tananyag is, de ezt előre be kell volna kalkulálni még gyerekkorodban. Aki nem a kettesre hajtott, az most jól járt. Aki meg a kettesre, az most így járt, hogy mehet a gyárba dolgozni, meg az esti OKJ-ra. Ez esetben ezt vagy megszokod, és így leéled az életed, annak tudatában, hogy mégis csak tanulnod kellett volna, amikor lehetett, vagy megfigyeled, hogy ki azok az emberek, akikkel jobban kijössz, és keresd azok társaságát. ha nincs ilyen, akkor egyszerűen foglald el magad, foglalkozz a tananyaggal. Ettől függetlenül legyél barátságos, felnőttes, akkor nem lesz gond.
2016. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem láttam, hogy nem nekem szól :) Azért olvad el, bár nagy részét tekintheted semmisnek.
2016. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Ezek egyrésze idősebb, azonban eléggé komolytalan némelyik."


Ez a fő ok. A lányok nagy része szereti a komolytalan srácokat, mégha sokszor mást is mondanak. Az meg megint csak nyerő, hogy idősebbek. A lányoknak általában szimpatikusabbak az idősebb pasik.

2016. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam...


A lányok nagy része idősebb.


Mi, fiúk 3-man vagyunk, köztük én vagyok a legidősebb, egyikük most érettségizett.


De a nők azok egy része idősebb, némelyik 40 felett.

2016. okt. 13. 20:38
 16/18 A kérdező kommentje:
És Ők a komolytalanok is!
2016. okt. 13. 20:39
 17/18 anonim ***** válasza:
Iskolába, munkahelyre nem barátkozni járunk, hanem tanulni, dolgozni.
2016. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Járj tiszta ruhában, mosdjál meg minden nap, használj dezodort és fogkefét is. Akkor tódulni fognak a csajok...
2020. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!