Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek elmenjek-e magánta...

Szerintetek elmenjek-e magántanulónak?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok és hát nem érzem jól magam a suliban ha rá gondolok hányingerem van es rosszul vagyok.Emiatt 2 hétig nem mentem,szerintetekelmenjek magántanulónak.Lenne aki felkészít a vizsgákra itthol.

2016. nov. 8. 18:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Lehet engem szidni, hogy izé antiszoc meg minden a qrwa anyád, de ha a gyerek az életének a (szerintem) egyik legfontosabb időszakában, egyedül b@sssza el az ideét, annak felnőttkorban nem lesz jó vége.(szerintem)

Mellesleg nem értem, hogy azért mert engem nem piszkáltak az iskolában, vagy ha nagyon ritkán egy gyerek aki nem ismert, akkor is kiálltam magamért és beb@ssztam egyet az illetőnek, miért kell lepontozni a válaszom....

2016. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

# 11:


Miért kell lepontozni?


1) Olyasmivel riogatsz ("antiszoc leszel!"), aminek az értelmét sem tudod.

2) Nem vagy képes belátni, hogy sokkal nagyobb valószínűséggel lesz valaki aszociális (de ettől már akár antiszociális is lehet, a magántanulósággal ellentétben), ha egy rossz iskolai közösségbe jár.

2016. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

"de ha a gyerek az életének a (szerintem) egyik legfontosabb időszakában, egyedül b@sssza el az ideét, annak felnőttkorban nem lesz jó vége"


Ki mondta, hogy egyedül b@ssza el az idejét? Attól még, hogy magántanuló, nyugodtan lehetnek barátai.

2016. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Oké okos vagy, részemről lezártnak tekintem a mi kis "vitánkat"...


További szép napot!

2016. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

14-es, szóval nyertem!

Ugyanis én írtam érveket, te viszont úgy látszik, nem vagy hajlandó erre.

2016. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Najó! Még EGY(!!!) kérdésre visszatéértem!


Neked van életed ezen az oldalon kívül?



(A válaszod úgysem fogom már elolvasni :P)

2016. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Ez hogy jön ide?

Most arról volt szó, hogy antiszociális lesz-e valaki a magántanulóságtól vagy nem. Én írtam érveket, hogy miért hülyeség, amit te írtál, erre te elkezdesz személyeskedni itt.

Bravó!

2016. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Ok, légy magántanuló! Látod, ilyen emberré leszel, aki itt okoskodik a Wikipédiából kijegyzetelt eszmefuttatásaival! Ezt szeretnéd, hogy az emberek falnak menjenek tőled, vagy azt hogy megtanuld elfogadni őket és elfogadtatni önmagadat?

Az egyesnek igaza van!

2016. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Te meg ügyeletes okostojás, keress már rá, mit jelent az, hogy "a köznyelv szerint"! :D
2016. nov. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"ha a gyerek az életének a (szerintem) egyik legfontosabb időszakában, egyedül b@sssza el az ideét, annak felnőttkorban nem lesz jó vége."


A gyerekkor lenne a legfontosabb? Nem hinném. Az ember életének bármelyik szaka ugyanolyan fontos. Mind gyerekként, mind felnőttként élsz és dobog a szíved, ugyanúgy veszel levegőt, semmivel sem szeretnél előbb meghalni. És tudod miért? Mert ugyanolyan fontosnak tartod az életed, az életed bármely időszakában.


"Mellesleg nem értem, hogy azért mert engem nem piszkáltak az iskolában, vagy ha nagyon ritkán egy gyerek aki nem ismert, akkor is kiálltam magamért és beb@ssztam egyet az illetőnek, miért kell lepontozni a válaszom...."


Azért, mert hülyeség. Az eddigi életedtől függetlenül mondom, hogy amit mondtál, az hülyeség. Ezért vagy lepontozva. A kérdés az, hogy ÉN miért vagyok lepontozva, amikor nem mondtam hülyeséget.

2016. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!