Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek elmenjek-e magánta...

Szerintetek elmenjek-e magántanulónak?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok és hát nem érzem jól magam a suliban ha rá gondolok hányingerem van es rosszul vagyok.Emiatt 2 hétig nem mentem,szerintetekelmenjek magántanulónak.Lenne aki felkészít a vizsgákra itthol.

2016. nov. 8. 18:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Én sajnálom azokat, akiket otthon bántanak, addig, amíg ő normálisan viselkedik. Viszont mikor őt bántják, erre meg ő is bánt másokat, akkor már nem tudom sajnálni, csak haragudni rá. Mert akkor már ugyanolyan, mint azok, akik őt bántották. Szóval erről annyit, hogy akit bántanak otthon, segíteni kell, mondjuk elvenni a szüleitől, de aki másokat bánt, azt meg büntetni kell, és kicsapni az iskolából, hogy mások életét ne tehesse tönkre."


És mennyire igazad van!! Ennél jobban én se mondhattam volna. Tökéletesen egyetértek, akit vernek vagy bántalmaznak, annak tudnia kell, hogy milyen rossz és kegyetlen dolog másokat bántani, főleg ha az ártatlan! Hiszen ő maga is átélt már bántalmazást! Épp ezért jelenthetjük ki, hogy akit bántalmaznak, az nagyon is tudja, hogy mit cselekszik, amikor másokat bántalmaz, vagy lejárat, akár szóban, akár cselekedettel.

2016. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Kár, hogy a legtöbb felnőtt azt nem veszi észre, hogy a legtöbb ilyen gyerek áldozat. A bántó is, és az is, akit bántanak."


Sokan felnőtt korukra is ugyanakkora debil marha idióták maradnak. Azt ne mond, hogy azért, mert "rossz volt a családi légkör". Meg hogy "nem tudta a gyerek levezetni a feszültségét". Akkor az mit csináljon, akit az iskolában is bántanak, Hm? Az akkor hol vezesse le a feszültségét? vagy attól elvárható, hogy ne vezesse le sehol? Tudod mit? Aki csak azért egy életre idióta, agresszív, másokat bántalmazó gonosz személy lesz, mert otthon "rossz volt a családi légkör", akkor az kösse fel magát! Pont hogy az ilyeneknek a legkönnyebb az életük, mert a sok birka meg még őket követi! Olyanok, akiknek szintén nem volt rossz a családi életük! Aztán mégsem különböznek sokszor tőlük! Úgyhogy ezt nem lehet ráfogni a részeges szülőkre! A gyerek egyszerűen egy társadalom ellenes pszichopata degenerált személy! Nem lehet tőlük mást várni, csak ezt a viselkedést! Mindig is csak a társadalom kárára lesznek, épp ezért legegyszerűbb lenne, kivégezni őket a főtéren! A társadalom rákos sejtjei, semmi értelem a szaros agresszív gonoszkodó életüknek!

2016. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

# 28,29: Én ismerek olyan embert, aki rengeteget szenvedett, a szüleivel se volt rendben minden, iskolában is bántották, mégse érzéketlen, tuskó, másokat kiközösítő ember lett belőle, sőt, épphogy nagyon érzékeny arra, ha másokat bántanak. Mert tudja, milyen. Mert őt is bántották.

Nocsak! Ha ilyet is lehet, az azt jelenti, hogy nem muszáj kirekesztő f..znak lennie annak, akit bántanak. Akkor talán nem lehet, hogy mégis az adott ember hibája, aki ilyen lett?


"Érted te, mit beszélsz? Komolyan egy gyerekre ilyet mondani, hogy nem mentség, amit csinál?"

Igen, ezt mondtam. Amúgy gyakran 16-17 évesek is csinálnak ilyet, ezekre te komolyan azt mondod, hogy "ugyan mááár, hiszen gyerekek"? Szerintem az lenne a helyes, ha mi korrektül viselkednénk a gyerekekkel, szeretnénk őket, segítenénk azokon, akiket bántanak, de ugyanezeket (legalábbis azt, hogy ne bántsanak másokat) tőlük is elvárnánk, nem gondolnánk azt, hogy csak gyerekek, nekik lehet.

2016. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


#24 KÖSZÖNÖM!!!!! EZT PRÓBÁLTAM ELMONDANI!!!!! ÖRÖK HÁLA!!!!

2016. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"Magántanulóvá a problémás gyerekeket szokták tenni"


TE tiszta hülye vagy ne haragudj már!!!

2016. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!