Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Írjak egy névtelen levelet az...

Írjak egy névtelen levelet az igazgatónak erről a gyökéről? Már komolyan mondom félek tőle pedig nem vagyok félős fajta. Egyébként ti ilyen idióta gyereket ismertetek már? 15/F

Figyelt kérdés
Szóval Ofőn a tanár késik. Ezért kitalálja, hogy a matek tankönyveket bemártja a víz alá. Aztán fog valami fertőtlenítőtt és elkezdi beledörgölni más kabátjába, hogy elfehéredjen. És csak ezután jött az okosság. Mivel kémia teremben voltunk talált benzint azt bele öntötte egy üvegbe. A benzin kevés volt ezért adot hozzá pár csepp vizet meg még valami folyadékot amit talált. Kinyította az egyik szekrényt amibe a kémiai cucokat tároljuk és beledobta az üveget a benne lévő folyadékkal együtt. Az üveg "sajnos" nem tört össze ezért addig verte a szekrényhez míg szilánkjaira nem hullot. Aztán fogot egy öngyújtott és próbálta meggyújtani. "Sajnos" nem sikerült. Ez elött pedig a fizika teremben kezdte szét törni a légnyomás mérőt, hőmérőt meg minden ilyen mérésre alkalmas tárgyakat, aztán, mintha mi se történt volna, a darabokat besöpörte a szekrény alá. Meg vannak még ilyen történetei és én már nagyon gondolkozok, hogy írok egy névtelen levelet az igazgatónak. Egyébként ő 15/F és én is 15/F

2017. márc. 8. 21:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A többiek reagálása az, hogy jókat röhögnek. A kabátos dolog pedig olyan kabátjába kerül akit mindenki utál. Az egyik osztálytársamnak akivel jóba vagyok mondtam, hogy lehet, hogy szólok az igazgatónak. Erre ő: "miért? Mit csinált?"
2017. márc. 10. 05:48
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Tehát a többiek ugyanolyan gonoszak, mint ez a rongáló hülyegyerek. Ez esetben elég nehéz cselekednie az embernek. Ha elmondtad, hogy lehet hogy szólni fogsz az igazgatónak, akkor inkább már ne is szólj neki, mert akkor tudni fogják, hogy te szóltál, és akármilyen idióta is a gyerek, simán melléállnak a többiek (nem tudom miért, de megteszik), és akkor ellened fordulnak majd. Hiába, attól, hogy valaki elmebeteg, és úgy viselkedik, ahogy, az a társadalom hibája is. Ha a többi ember hagyja, és csak röhög rajta (mert semmivel sem különbek, mint ő), akkor nem csoda, hogy így viselkedik az illető, és meg sem próbál változtatni. Hiszen a viselkedésére pozitív visszajelzéseket kap, és meggyőződése, hogy normális, amit csinál. És az ilyen bűnözőbarát emberek fogják a legjobban szidni a bűnözőket (persze csak szavakban), tettekben viszont együtt röhögnek velük. Inkább megdöglök, minthogy ilyen emberek közül válasszak párt magamnak. Mind megéri a pénzét, ugyanolyan gonoszak mind! Felnőtt korukban is ilyenek lesznek, és aki nem olyan rosszindulatú, mint ők, az gyűlölni fogják! Azért tart itt az ország, mert a társadalom 90%-a ilyen emberekből áll, akik meg vannak győződve, hogy ők jók. Azon se csodálkoznék, ha a legszemetebbek pont lázadó jobbikosok lennének. Undorító.
2017. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Én soha nem értettem az ilyen barmokat, de a Dunát ellehetne dugaszolni velük. Ennyire durva emberhez nem volt "szerencsém", de engem már az is kiakaszt hogy a sulis wc-be egy rohadt budipapírt nem lehet betenni, mert 2 perc múlva valaki bedobja a wc-be, egy zárat nem lehet rátenni az ajtóra, mert egyből letörik, egy folyékony szappant nem lehet kitenni, mert a fedelét leveszik és kiöntik."


Ez szinte mindenhol így van. Nem elég neki az, hogy ennyire gonoszak, hogy sem tanítani, sem tanulni nem lehet miattuk az iskolában, nekik még rongálniuk is kell. A rongálás semmivel sem különb dolog a lopásnál, sőt, szerintem még rosszabb is nála!


"Több szék volt az osztályban, erre vagy 3-4 et összetörnek, s a lábait elvitték s beadták vasnak..."


És utána ők szidják a fémtolvajokat. Nem csodálkoznék, hogy ha bűnözőket szidó jobbikos fiatalok lennének, mintha nem esne le nekik, hogy ők is mekkora bűnözők. Már gyerekkorban. Az ilyeneket akkor kéne pofán verni, amikor kényszert éreznek a bűnözésre, rongálásra. De ha véletlenül az ő házukat rongálná meg valaki, rögtön a fél faluval hadat üzennének neki.


Kérdező, te meg mond meg annak a gyereknek, akinek tönkretették a kabátját, hogy ki tette tönkre, és szépen fizettesse ki az illetővel.

2017. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha már a barátaidnak mondod hogy szólni fogsz, semmi értelme névtelenség mögött maradni, mert akkor úgyis kiderül hogy te szóltál. De ne húzd az időt, mert akkor semmi nem lesz belőle :\.
2017. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Már nem tanítják az iskolában, még felső tagozatban, CINKOS? AKI NÉMA!?


Már nincs benne az elsős olvasókönyvben sem a történet a macskákat veszekedni hagyó gyerekekről?


BAJ.

2017. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%

a Jónás könyve gimis anyag kbb 11.oszt sztem még nem vették.

de igazad van "bűnösök közt cinkos aki néma , atyjafiáért számot ad testvér"

2017. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Na, mi a helyzet? Beszéltél már a nagyfőnökkel (igazgató)? :D.
2017. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
Felháborít,komolyan,hogy milyen idióták a mostani fiatalok. ( vannak kivételek) Ez már túl megy minden határon. Örüljön,hogy járhat iskolába,nem sok sok évvel ezelőtt élt,mikor luxus volt az iskolába járás. Helyette kapálták a krumplit,meg a földeken dolgoztak a gyerekek. Nagyszüleink,szüleink idejében ilyen nem volt! Ha már csak megszólalt valaki,ment a körmös a favonalzóval. Sőt,még mikor én voltam általános iskolás,pedig fiatal vagyok(22 éves) nálunk is repült a kulcscsomó! És sokkal kevesebb "bűnért" Fel vagyok teljesen háborodva! Most a tanároknak jincs a kezükben eszköz amivel fegyelmet tudnának tartani. (Nem mindenki) Most már ott tartunk ,hogy ha csúnyán néz abtanár,vagy pl megmeri kérni a diákot ,hogy maradjon csendbe,rögtón jön anyuci meg apuci,hogy a drága gyerekükkel milyen csúnyán bánnak. Sőt mostmár a diák megy neki a tanárnak! Hol tart ez az ország...???
2017. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Írtam egy névtelen levelet, erre kiakadt az osztály, osztályfőnök, igazgató, hogy milyen bunkóság névtelenül bemártani valakit...... A barátaimnak szóltam, hogy írok (ők nem is mondták el senkinek), de páran rájöttek, hogy én voltam (mert én gyülölöm a legjobban az osztályban), természetesen tagadtam. Azt mondtam, hogy: máris úgy is mindenki azt hiszi, hogy én vagyok, nem lett volna egyértelmű ha én írok levelet stb... stb... stb...
2017. máj. 8. 19:40
 20/24 anonim ***** válasza:

Az igazgatód egy vérbeli agy nélküli se*gfej. Tanubizonyságot tett róla, hogy xarik arra hogy itt egyesek szenvednek. Nem csak téged zavar, csak a többi olyan puliszka, mindent benyel, s elfelejt egyik napról a másikra. Ha lehetőségem lenne rá a szemébe mondtanám hogy egy lelkileg roha*t, érzéstelen ge*nyláda. Nekem is pont ilyen igazgatóm volt, hasonló volt a helyzet is, és az ő megoldásai is. Hát gratulálok a baxott fajtájának, tönkretette 100 meg 100 gyerek életét aki ott tanult, mert pattintotta magáról a szülői panaszokat s minden. 8 évig terrorba éltem 1 osztályban, vertek, csúfoltak mindenkit. És a tiédhez hasonló utolsó rohad*ék gen*yládát nem érdekelte, sok torz, lelkibajos személyiség lett akit most is nyomaszt a dolog.


Ezzel a szöveggel hogy 'gerinctelen aki névtelenség mögé bújuk' általában azok jönnek akik szintúgy terrorba tartanak embereket. Az "utca gengszer" is hőböröghet hogy há miért nem áll elő akit idegesít, s miért névtelenül.... Há miért ba*meg, hogy lehet ilyen idió*ta ember igazgató is, arra nem gondol hogy pont azért mert félsz, szorongsz és rosszul érzed magad? Ja, az mellékes, xarik az egészre. Neki csak a hónap végén a juttatás kell, a munkát nem végzi el, és nem igazgat.



S akkor az ilyen sült baro*m megy tüntetni hogy nincs krétára pénz, hát baxus, összetőrnek mindent, s azon van felháborodva hogy bemártják őket? Nálunk is minden wc-ről a kilincs, ülőke letörve, és úgy általánosan ami mozdítható össze van törve. S ez a reakciója az igazgatóknak. Nincs pénz oktatásra, ja hogy ő még azt se becsülteti meg ami van? Az nem az ővé, őt mit érdekli...

2017. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!