Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Írjak egy névtelen levelet az...

Írjak egy névtelen levelet az igazgatónak erről a gyökéről? Már komolyan mondom félek tőle pedig nem vagyok félős fajta. Egyébként ti ilyen idióta gyereket ismertetek már? 15/F

Figyelt kérdés
Szóval Ofőn a tanár késik. Ezért kitalálja, hogy a matek tankönyveket bemártja a víz alá. Aztán fog valami fertőtlenítőtt és elkezdi beledörgölni más kabátjába, hogy elfehéredjen. És csak ezután jött az okosság. Mivel kémia teremben voltunk talált benzint azt bele öntötte egy üvegbe. A benzin kevés volt ezért adot hozzá pár csepp vizet meg még valami folyadékot amit talált. Kinyította az egyik szekrényt amibe a kémiai cucokat tároljuk és beledobta az üveget a benne lévő folyadékkal együtt. Az üveg "sajnos" nem tört össze ezért addig verte a szekrényhez míg szilánkjaira nem hullot. Aztán fogot egy öngyújtott és próbálta meggyújtani. "Sajnos" nem sikerült. Ez elött pedig a fizika teremben kezdte szét törni a légnyomás mérőt, hőmérőt meg minden ilyen mérésre alkalmas tárgyakat, aztán, mintha mi se történt volna, a darabokat besöpörte a szekrény alá. Meg vannak még ilyen történetei és én már nagyon gondolkozok, hogy írok egy névtelen levelet az igazgatónak. Egyébként ő 15/F és én is 15/F

2017. márc. 8. 21:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#20 Teljesen egyet értek.
2017. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Valszeg az egész osztály tudja már, hogy én voltam. És majdnem az egész (persze van 1-2 kivétel) osztály szerint mekkora egy f@** vagyok, hogy névtelenül mártok be egy gyereket..... Mert ők még a nevüket sem adták volna oda.... nem tudom, hogy őket méirt zavarja, hogy nincs szét rongálva az iskola, de ok.....
2017. máj. 9. 18:56
 23/24 anonim ***** válasza:

Amúgy (nem tudom te mit írtál a levélbe) de ha bejelentetted több felszerelés megrongálását, s az igazgató nem intézkedett, szerintem minimum törvényi kihágást követett el. Persze ezzel a dologgal tanfelügyelőhöz vagy bíróságra menni, háát áhh, csak rosszabbul jöhetsz ki belőle.



De azért biztos jó érzés volt metapasztalni úgy első ízben hogy milyen igazságtalan is a világ. Buták és hülyék az emberek, manipulálhatóak de ez van... Nem sikerült a "bosszúd", sajnálom :\.

2017. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már az egész oaztály utál!
2017. máj. 17. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!