Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkálnak, hogy ilyen...

Miért piszkálnak, hogy ilyen telefonom van?

Figyelt kérdés

iPhone 4s-et vettem 2 éve, volt szerencsém még régebben kipróbálni, és nagyon megtetszett az egész rendszer meg minden. Elég gyors volt, szép képek, stb... Azóta úgy ítéltem meg, hogy a telefonnak újabb részeit nem érdemes venni, majd valamikor a jövőben biztos, de most még egyenlőre el vagyok ezzel, nagyon szeretem, tökéletesen megfelel az igényeimnek.

És az emberek egyfolytában csesztetnek, hogy pff... ki a sz.r vesz még ilyet? mindig mondom, hogy nem is most vettem. Meg kinek van még ilyenje, és hogy, csak azért vettem meg, hogy nekem is iphonem legyen, de nagyobbra nincs pénzem.

Mindig rossz érzés fog el, ha valaki szidja, mert én tényleg szeretem ezt a kis telefont, fél életem rajta van, és nincs szükségem egyenlőre nagyobbra.

Amikor nem iPhonem volt, hanem alcatelem nem piszkáltak ennyire...

Szóval, az lenne a kérdésem, hogy miért piszkálnak? És mitől jobb nekik, hogy elcseszik más életkedvét? Meg amúgy is, mi közük van hozzá, hogy milyen telefonom van?



2017. máj. 20. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
iPhone sz_r úgy ahogy van. Jogosan piszkálnak.
2017. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jó értem, de miért piszkálnak? Pont olyanok mint te, semmik közük hozzá. Le se kéne szarni.
2017. máj. 20. 12:47
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert irigyek vagy buták vagy kicsik. Ha látják, hogy nem veszed fel a megjegyzéseiket, akkor egy idő után úgyis abbahagyják majd. :)
2017. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Megpróbálom ignorálni, köszönöm!

Nem hiszem, hogy irigyek lennének, ha igen, nem tudom mire. Ezek általában iphone 7-es emberkék, vagy akiknek szupermodern mobiljuk van.

Egyébként érdekes, az a tipikus cigis, kicsit r.ancos lány az egyetlen, aki abból a társaságból nemhogy nem bánt, de még barátkozik velem.

2017. máj. 20. 13:00
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem hinném, hogy irigyek lennének, mert ma már egy S4 fillérekért kapható. Viszont ultraciki követni a birkákat és beállni közéjük a sorba. iPhone tucattelefon, nyugati országokban úgy veszik, mint itthon a Negrót, itthon meg menőnek számít, ha valakinek olyan hulladék mobilja van.
2017. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azért megtudnád mondani, miért nem szereted?

Mert tucat?

De gondolom a technikai adatait nem tudod.

Nem véletlen veszik, gyors, szép képek, nagy tárhely.

2017. máj. 20. 13:08
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Azért nem szeretem, mert semmivel sem tud többet, mint egy középkategóriás telefon. Csak a márkát fizeted meg ami amúgy nem lenne nagy durranás, ha nem reklámozták volna agyon ennyire.
2017. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Az iPhone a legjobb telefon..Androiddal én winfossal csak szenvedtem.Vettem egy SE-t.Most,hogy iOS-em van,az életben nem cserélném le.Nincs ennél jobb telefon.Lehet,hogy teljesítményben vannak jobb androidos telefonok,de iOS csakis az iPhone-on fut és az iOS-nál jobb nincs.
2017. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Szóval ha választhatnék egy csúcskategóriás Android és egy iPhone 4s között,az iPhone 4s-t választanám.Mellesleg ez legalább normális méretben van,nem egy péklapát.A mai telók a zsebemben sem férnek el,bakker..
2017. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Mert az iphone egy túlárazott gagyiság. Nekem is volt, életem egy baklövése.
2017. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!