Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkálnak, hogy ilyen...

Miért piszkálnak, hogy ilyen telefonom van?

Figyelt kérdés

iPhone 4s-et vettem 2 éve, volt szerencsém még régebben kipróbálni, és nagyon megtetszett az egész rendszer meg minden. Elég gyors volt, szép képek, stb... Azóta úgy ítéltem meg, hogy a telefonnak újabb részeit nem érdemes venni, majd valamikor a jövőben biztos, de most még egyenlőre el vagyok ezzel, nagyon szeretem, tökéletesen megfelel az igényeimnek.

És az emberek egyfolytában csesztetnek, hogy pff... ki a sz.r vesz még ilyet? mindig mondom, hogy nem is most vettem. Meg kinek van még ilyenje, és hogy, csak azért vettem meg, hogy nekem is iphonem legyen, de nagyobbra nincs pénzem.

Mindig rossz érzés fog el, ha valaki szidja, mert én tényleg szeretem ezt a kis telefont, fél életem rajta van, és nincs szükségem egyenlőre nagyobbra.

Amikor nem iPhonem volt, hanem alcatelem nem piszkáltak ennyire...

Szóval, az lenne a kérdésem, hogy miért piszkálnak? És mitől jobb nekik, hogy elcseszik más életkedvét? Meg amúgy is, mi közük van hozzá, hogy milyen telefonom van?



2017. máj. 20. 12:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Idehaza a sznob réteg vesz ájfónt, meg a menőnek látszani akaró de amúgy csóró réteg. Egyik sem az eszéről toleranciájáról híres,tehát logikus hogy cikiznek másokat akiknek szerintük ócskábbb mobiljuk van. Te feladatod kerülni ezeket az embereket és a véleményüket figyelmen kívül hagyni.
2017. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert popsifejekkel barátkozol;)

Mondhatod nekik bátran, hogy igen fata telójuk van, de nem érted, miért nincs egy Ferrarijuk hozzá, mert nélküle csak villogó csicskák, semmi többek:DDD


6-7 éve nyúzok egy c901-et és amire kell, arra tökéletes.S melyek ezek? Telefonálok és sms-t dobok, néha egy fotó és talán egy film-zene...ennyi.Kicsi, sokat bíró akku és nem kell több.Persze, volt ki javasolta a cserét számomra is, de ha jó és megteszi, akkor minek? Na, erre 2 válasz van: Igazad van vagy nincs válasz, mert csicska:DDDDDD

2017. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Persze, hát ki mire használja a telefont :)

Nekem pl. elég szükséges a tanulásban, ott kapok sokszor értesítőt a dolgozatról, és egyéb más fontos dolgokról.


Akik pedig elkezdték a 3 mobilvilágháborút:

Szeressen olyan mobilt, amilyet akar, engem nem zavar, hanem iphone, vagy bármilyen, csak a MÁSIKAT NE SZIDJA. Érthető? Kinek mi. Neked az tetszik, a másiknak az, attól még nem lesz kevesebb.

Köszkösz.

2017. máj. 20. 14:25
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13


Miért kiabálsz rám? Aki kötekedő ilyesmiért, az egy tahóka s kész, ezen nincs mit szépíteni.

Tojok rá, ki s milyet használ, attól még nem más ember, nem egy kütyü minősíti értékes személynek...

2017. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Nekem pl. elég szükséges a tanulásban, ott kapok sokszor értesítőt a dolgozatról, és egyéb más fontos dolgokról. "


Képzeld régen nem voltak ilyen szar okos telefonok mégis tudott tanulni aki akart. Régen rossz, ha ilyen fos kütyükkel tanulsz.

2017. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tudod, kell egy elég erős telefon, ahhoz, hogy elfussanak rajta az adott programok, mert egy nyomógomboson sem fut a messenger. Azta, újat mondok? Egyébként sem értem, ebbe is miért kell belekötni :DDD
2017. máj. 21. 10:46
 17/20 blau1999 válasza:
100%
elég egyszerű, és sajnos mindennapos amit írtál. iPhone felhasználó vagyok. Egy valamit tudni kell, tényleg jó telefon mert amint kézhez kapod, nem tudod elképzelni, hogy másmilyen márkát válassz. és ez a titka az eglsz apple vallásnak, mert igen ha kicsit jobban odafigyelünk az iPhone illetve apple termékek kiépítettek egy eszméletlen őrületű vallást. Ez egy rohadt egyszerű telefon, egyszerű embereknek. Könnyű kezelni és azt kapják pontosan amit akarnak. Nekem lassan 2 éve van meg az iPhone 6-om ami belegondolva egyáltalán nem régi, mégsem a legutolsó széria, az emberek mégis már lenézik.. "-Ez iPhone 6S?- Nem csak 6-os... -Ohh...értem. hát kár." Mert mindig a legújabb kell, a legdrágább mert ez a telefon egy presztízs és pont. A márkáért fizetsz és a logóért. Nem gondolom rossz telefonnak, képek és képernyő terén tényleg első számúnak sorolnám, de az árát nem éri meg, csak is azért mert magáért az élményért fizetsz. Nem a telefonért, hanem azért mert része leszel egy csoportnak. Ne zavarjon mások mit mondanak, ha te elégedett vagy a telefonoddal, csak meg kell értened, hogy a legtöbb ember, aki iPhone-t vesz az nem olyan, mint te, aki illúzióért és márkáért fizet, az mások elismeréséért és a külső világ véleményéért fizet. Emiatt őket is jobban fogja zavarni az, hogy mit látnak mások felszínén. Egzisztenciálisan többnek érzik magukat a telefonjukról, mert lehet, hogy hónapokig gyűjtöttek a legújabb iPhonera, a külvilág azt látja, hogy neki simán telt egy ilyen drága telefonra..ha meg úgy érzed magasabban vagy, előbb-utóbb elkezded rugdosni kicsit az olyat akit alattad lévőnek ítélsz meg. Ez persze hülyeség..Sőt. De ezért piszkálnak. Én sosem haragudtam még magamra ennyire egy telefon miatt, mert a megvevésétől számítva, sosem éreztem úgy, hogy megérte az árát, viszont most amikor már 5ödszörre viszem szervízbe (ami egyébként a legnagyobb buktatójuk, mert náluk nincs olyan, hogy szervíz, csak külön álló szervízek vannak, akik ugyebár nem profik teljesen, tehát nem tudod professzionális szinten megjavíttatni, hanem csak max visszamész és veszel egy újat)és kezdem látni, hogy ennek a telefonnak annyi, nem jut eszembe más op rendszer, más féle telefon csak iPhone. Akármennyire nincsen pénzem rá és tudom, hogy nem éri meg az árat. Akárhányszor nézem végig, hogy milyen más telefonok vannak, olcsóbban, jobb teljesítménnyel. Ez pedig egy függés. És nem vagyok egyedül vele. ÉS szívből rühellem. Ne vegyél újat! Ne hallgass az emberekre akik piszkálnak, hidd el ők sokkal rosszabbul érzik magukat, ezért kell valakit piszkálniuk.
2017. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
11%
Szar celebtelefon az ájfos. Tényleg csak a hülyék vesznek olyat.
2017. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

blau, ezt amit így leírtál, teljesen igazad van. Most, hogy így belegondolok, ha tönkremenne, szinte biztos, hogy ilyet vennék, pedig rossz érzés. Bár androidról is furcsa volt átszokni, annyira megszoktam és megszerettem az iOS-t, hogy visszaszokni már nem tudnék. Biztos ez lenne, ha Mac-em lenne. De teljesen igazad van.


Utolsó, jót röhögtem, egy értelmes, hosszú, indokolt válasz után, ahogy az úgy odavágtad xDD Egyszer kéne megindokolni, hogy miért rossz. Mármint persze, van akinek nem tetszik alapból, megindokolja, de az van olyan értelmes, hogy nem lenézi a másikat, mint te. Kérlek szépen, most írd le, miért nem szereted :)

2017. máj. 21. 17:33
 20/20 anonim válasza:

Az iphone jó telefon, jól össze van rakva,de nem éri meg az árát.Szerintem csak azok vesznekek olyat, akik menőzni akarnak. Pl.


Az egyik osztálytársamnak Samsung Galaxy A5-je volt(ami egy nagyon jó telefon), de 2 hónappal később már egy iphone 6-al jött, mert az menő. Rá 2 hónapra már egy iphone 7-je volt. Mert az menő.Sok ember csak azért vesz iphone-t, mert az menő, nem a tudásáért(pl. Egy Samsung Galaxy S8 annyiba kerül, mint egy iphone 7, közben pedig sokkal többet tud).


Ettől függetlenül te ne foglalkozz velük, a te dolgod, hogy milyen telefonod van.

2017. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!