Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolaváltás a megoldás? Már...

Iskolaváltás a megoldás? Már nem tudom elviselni az osztálytársaimat! Pontosabban ők engem.

Figyelt kérdés

Akit érdekel a sztori privátban leírom neki, mert félek, hogy ha leírom a konkrét történetet magukra ismernek!

Annyira egy felszínes, aljas, kétszínű osztály ez, az értelmi szint egy óvodásén van a legtöbb embernél.

Hogy ne csak fröcsögjek, hanem konkrét példát is mondjak: van egy csendes osztálytársunk, velem együtt 2 emberrel van jóban az osztállyal. Meg is értem miért. Azt kell róla tudni, hogy nem túl gazdagok ezért sokan bántják is. Az egyik osztálytársam konkrétan elkezdte szünetben dezodorral fujkálni, hogy ,,de büdös van", és a többi id@ótával röhögött...

Ilyen szintű dolgokat csinálnak, vele rettentő gonoszak. Ha tehetem próbálom megvédeni, de akkor csak mégtöbb bántást kap...

Velem pl. órán a mögöttem ülők egy papírból kivágott hímnemiszervet tedtek a hajamba, én ezt nem éreztem, később tudtam meg, hogy egész órán ezen röhögtek.

Kábé minden nap belém kötnek, de ami a legjobban fáj, hogy az állítólagos ,,barátaim" mindezt végignézik. SEMMIT sem tesznek! Egyedül pedig hiába próbálom megvédeni magamat, nem tudom és csak rosszabb lesz... Persze ha beléjük kötnek én azonnal megvédem őket, de akkor meg az lesz, hogy megint velem kezdenek kötözködni. Már javult a helyzet, de nem egyszer mentem haza sírva...

Ha ez mind nem lenne elég, ezekre rámondható, hogy ,,a gyerekek gonoszak", a nemrég történteknél telt be a pohár! (Ezt mint mondtam privátban aki meghallgat annak leírom).

Régebben is gondolkodtam suliváltáson, eddig az tartott vissza, hogy nem hagyom itt a barátaim, de mint mondtam ők is csak akkor vannak ott nekem ha minden ok, ha piszkálnak akkor nem...

Ti váltanátok sulit ezek után?


12/L


2017. jún. 1. 15:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én meg azt mondom, ott te leszel az új lány és mivel nem költözés miatt mész át lehet, hogy ott majd olyan okot találnak ki az iskola váltásra,hogy a hajad kihullik. Lehet nem fogadnak be. Aztán lehet ismerös ismerősének ismeröse leinfóz.
2017. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!