Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az érettségi átadásnál az...

Ha az érettségi átadásnál az alábbi dolgot megcsinálom, akkor abból lehet probléma?

Figyelt kérdés

Idén láttam egy érettségi átadási ceremóniát az iskolámban (előrehozott érettségi miatt), én jövőre érettségizem.


Jövőre amikor én fogom átvenni, akkor egy náci karlendítéssel akarok búcsúzni az osztálytól és a tanároktól.


Nincs rá különösebb indokom miért akarom megtenni, talán szeretném ha így emlékeznének rám.

Az utolsó nap büszkén tudatnám velük a politikai nézetemet.


Eddig nem hangoztattam, mert nem ez volt a legfontosabb és nem is akartam összetűzést, de ha már megvan az érettségi, akkor büszkén felvállalnám.


A kérdés, hogy ennek lehetnek jogi következményei?

Úgy tudom hazánkban a náci karlendítés nem tilos közterületen, de az iskolákra nem tudom mi érvényes.



2017. jún. 25. 02:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mondok valamit:

- igen, büntetendő mert tiltott önkényuralmi jelkép

- a politikai nézeted senkit sem érdekel

- erre a nézetre én nem lennék a helyedben büszke

- ebben a formában tényleg szánalmasan gyerekes, hogy azért csinálod, hogy "így emlékezzenek rád", megsúgom, mindenki idiótának meg buggyantnak fog tartani, vagy kiröhögnek és senki nem vesz komolyan

2017. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy féltek a szélsőséges világnézetektől és jönnek az "ejnye-ejnye, ne legyen szélsőséges politikai nézetünk, ez a 21 század" típusú kommentek.


Büszke vagyok rá és a felsőbbrendűségemet fejezem majd ki vele azon emberek előtt akikkel az elmúlt 4 évemet töltöttem el, plusz az új Btk. szerint nem büntetendő, még lehet egy Heil Hitler-t is mondok.


Aztán majd 4 év múlva a diplomaosztón is megcsinálom.

2017. jún. 25. 19:42
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor vegyük sorra. Feltettél egy kérdést.... vártad, hogy itt majd sorra biztatnak téged? Értelmes ember ilyet nem csinál. És ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy bárki is félne a szélsőséges nézetektől. Felsőbbrendűnek tartod ezzel magad? :D Ezen jót nevettem. Majd egyszer valaki jól gatyába ráz aztán meggondolod magad. Diplomaosztón is így köszönsz el? Szerintem mindenhol így köszönj. Boltba, postán, hentesüzletbe, mindenhol. És akkor mindenkinek meg tudod mutatni, hogy te mennyire felsőbbrendű vagy. Kereszteld át magad II. Adolf Hitlerre. Tudod az a baj a világgal, hogy például Allah követői is így keletkeznek... Elmegy a józan eszük és ők megmutatják hogy mennyire szélsőséges a vallási nézetük és robbantgatnak itt-ott. Ha már neked se lesz elég a karlendítés akkor újraszervezed az SS hadosztályt? Vagy gázkamrákat építesz? Tényleg, egyáltalán nem értelek.

Végezetül: Úgy gondolom hogy ha ilyen felsőbbrendű vagy akkor nem teszel fel itt kérdést gyk-n.

Tisztelettel: Egy alsóbbrendű.

2017. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

Jah, ez kb a pisis ovisok szintje, gondolom csak azért az érettségi bizonyítványosztón meg a diplomaosztón akarod megcsinálni, mert itt csak egyszer kell. Máshol már fosol, nehogy a rendőrök vigyenek el.

Mellesleg tuti, hogy csak valami provokálós 14 éves vagy, 18 évesnek nem hiszem el, hogy ilyen kevés esze lenne.

Az, hogy szélsőséges nézeted van, meg te XY-nak tartod magad, senkit sem érdekel. A karlendítés pedig ugyanúgy büntetendő, mint a horog kereszt. Majd a rendőröknek magyarázd, hogy te büszke vagy a nézetedre, őket nem fogja meghatni.

2017. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

Majd ha a rendőrség esetleg megkérdezi, azt fogom mondani, hogy megmutattam, milyen magas leszek ha sok zöldséget fogyasztok.


Lehet újraszervezem, úgy is fogyóban a szappan.

2017. jún. 25. 20:38
 26/61 anonim ***** válasza:
96%
Az agyad van fogyóban, nem a szappan.
2017. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
93%

Megismétlem, hogy nem ilyen emberekre van szüksége a szélső jobbnak, változtass magadon, mert ilyen magamutogató retardált hozzáállással meg sem éled a diplomaosztót.

H.H.!

2017. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
91%
Tehát akkor te egy ilyen Marvel pókember náci vagy? Ez aztán a felsőbbrendűség.
2017. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

Ha idézek a pókemberből, akkor pókember vagyok?

Ez milyen axiómákon alapuló logikában jött ki neked?

A "nehéz a matek, nem tanulom" axiómarendszerben?


Kérdezőként elárulom, hogy a logika állítás hamis, tehát hamisan következtettél, gratulálok! :)

2017. jún. 25. 22:17
 30/61 anonim ***** válasza:

[link]


Tudtad, hogy Hitler a Mein Kampfot egy bizonyos Die Unglaubliche Spinne Mann képregény ihletése miatt írta?

2017. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!