Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az érettségi átadásnál az...

Ha az érettségi átadásnál az alábbi dolgot megcsinálom, akkor abból lehet probléma?

Figyelt kérdés

Idén láttam egy érettségi átadási ceremóniát az iskolámban (előrehozott érettségi miatt), én jövőre érettségizem.


Jövőre amikor én fogom átvenni, akkor egy náci karlendítéssel akarok búcsúzni az osztálytól és a tanároktól.


Nincs rá különösebb indokom miért akarom megtenni, talán szeretném ha így emlékeznének rám.

Az utolsó nap büszkén tudatnám velük a politikai nézetemet.


Eddig nem hangoztattam, mert nem ez volt a legfontosabb és nem is akartam összetűzést, de ha már megvan az érettségi, akkor büszkén felvállalnám.


A kérdés, hogy ennek lehetnek jogi következményei?

Úgy tudom hazánkban a náci karlendítés nem tilos közterületen, de az iskolákra nem tudom mi érvényes.



2017. jún. 25. 02:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

Ez a tényeken nem változtat, minden németnek kötelező olvasmány.


És te tudtad, hogy nem ő írta, hanem "csak" diktálta? :)

2017. jún. 25. 22:59
 32/61 anonim ***** válasza:
Miért lenne kötelező olvasmány? :o
2017. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:

Nem kötelező olvasmány.

Régen volt egy csomó Pókemberes képregényem, aztán mégsem lettem Marvel náci. Téged mi indított el ezen a dicső úton?

2017. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

Én nem elsődlegesen nem a fajelméletben hiszek, hanem abban, hogy evolúciós értelemben is három típusba lehet osztani az embereket olyan tulajdonság alapján amiből lehet következtetni az egyed várható életszínvonalára.


Vannak a ranglétra tetején lévő emberek, ezek kiváló karriert futnak be, egész életükben sikeresek, intelligensek, műveltek, hosszú távon gondolkodnak, odafigyelnek a részletekre képesek a komplexebb gondolkodásmódra, képesek rendszerszinten gondolkodni.


Vannak a ranglétra közepén lévőek.

Röviden annyit tesznek le az asztalra, hogy a közepes életminőség meglegyen.


És a ranglétra alján lévőket ti is kitaláljátok, azok tartoznak ide, akik az első kettőbe nem.


Ezután jön a fajelmélet (fontossági sorrendben).


Üdvözlégy győzelem!

2017. jún. 26. 01:04
 35/61 A kérdező kommentje:
*Én elsődlegesen nem
2017. jún. 26. 01:05
 36/61 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ha a társadalmi alapú felsőbbrendűség a szempont. Viszont nem csak ez létezik, szellemileg felsőbbrendű lehet egy festőművész, költő vagy filozófus, akik túljutnak a kényelem szükségletén, és anyagi szegényként, de lelkileg gazdag személyként élnek.

Amely tulajdonságokat te leírtál, tökéletesen jellemeznek egy pszichopátiával diagnosztizált beteget, állításod szerint egy mentális betegséggel rendelkező egyén lehet felsőbbrendű a társadalomban? Nem. Nem építi, csak a saját érdekeit nézi, amivel stagnálásra készteti.


A tudjuk melyik pajeszos nép felsőbbrendűségét is elismered? Évszázadok óta sakkban tartják az emberiséget, hogy elérjék saját céljaikat. A "ranglétrád" legtetején állnak, és közel mindenhová elér a kezük, rengeteg pénzük és tudásuk van, műveltek és hosszútávon gondolkodnak racionális, érzelmeket meg nem tűrő módon.

Nos?

2017. jún. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%

"Majd ha a rendőrség esetleg megkérdezi, azt fogom mondani, hogy megmutattam, milyen magas leszek ha sok zöldséget fogyasztok."

Na, a bátor pici nácink fosik a rendőröktől. Büszkén hírdeted a világnézeteidet, de csak addig, amíg nem lesz bajod belőle. A Führer büszke lenne a kis beszari katonácskájára.

2017. jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező akárhogyan is nézzük a helyzetet, te egy pitiáner hülyének nézel ki, nem felsőbbrendűnek.
2017. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Az utcán is kinyílvánítod nézeteidet vagy csak szájhős vagy? Mondani bármit lehet, de a tetteket nem helyettesítik. Majd ha belemondod a rendőr arcába, hogy "Heil Hitler" akkor majd beszelhetünk, de amíg csak a gyakorikerdeseken tudsz szájhősködni addig feleslegesen csinálsz hülyét magadból.
2017. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Miért nyilvánítanám ki az utcán idegen embereknek a véleményemet vagy egy rendőrt nekem miért kéne provokálni?


Olvasd vissza a hozzászólásaimat, azoktól az emberektől akarok így búcsúzni, akikkel 4 évet eltöltöttem.

Ők nem idegenek és nem is provokálni akarom őket.


Ha nincs agyad ne kommentelj.

2017. jún. 26. 14:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!