Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az érettségi átadásnál az...

Ha az érettségi átadásnál az alábbi dolgot megcsinálom, akkor abból lehet probléma?

Figyelt kérdés

Idén láttam egy érettségi átadási ceremóniát az iskolámban (előrehozott érettségi miatt), én jövőre érettségizem.


Jövőre amikor én fogom átvenni, akkor egy náci karlendítéssel akarok búcsúzni az osztálytól és a tanároktól.


Nincs rá különösebb indokom miért akarom megtenni, talán szeretném ha így emlékeznének rám.

Az utolsó nap büszkén tudatnám velük a politikai nézetemet.


Eddig nem hangoztattam, mert nem ez volt a legfontosabb és nem is akartam összetűzést, de ha már megvan az érettségi, akkor büszkén felvállalnám.


A kérdés, hogy ennek lehetnek jogi következményei?

Úgy tudom hazánkban a náci karlendítés nem tilos közterületen, de az iskolákra nem tudom mi érvényes.



2017. jún. 25. 02:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Még jó hogy az én osztályom tudta a nézeteim, (jobboldali)

De provokatív szinten nyomattam a szélső jobbot, és a náci dolgokat.

Na jó militarista szempontból Tengelyhatalmi nézeteim vannak, eszmék nélkül.

Még a balos tanárommal jól el is vitáztunk, meg volt pár zsidó félszólalásom, konkrétan a tanárom érzékeny balos nézeteibe bele tiportam. :D

Katonai indulókat nyomattam.


Áhh azok a szép idők... Most így vissza gondolva, még azon gondolkodtam milyen jó lett volna az ss esküt elmondani. Hát majd más közegben.


Amúgy ballagáson mindenkinek szántak egy becenevet. Nagy tömegben a elmondva. De valamiért a führert, és a Hitlert nem engedték. :( De legalább volt köze hozzá. :D

2019. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!