Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt ez? Miért akartak...

Mi volt ez? Miért akartak lefényképezni?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson amikor csoportkép készítés miatt a bazilika lépcsőjén ültünk, arra lettem figyelmes, hogy a mögöttem lévő csaj megkérdezi az egyik fiút, hogy "Lefényképezzem neked?", erre ő azt felelte, hogy "Minek? Úgyis csak haj látszik.". Na én ebből tudom, hogy biztosan rólam volt szó, mert az osztályból egyedül nekem van igazán hosszú, csípőig érő hajam. Csak azt nem értem, hogy miért akartak lefotózni?
2017. júl. 11. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk nem is fogsz választ kapni, akkor kellett volna tőlük. Egyáltalán mért jutott ez most eszedbe?
2017. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert te csaj vagy, ő meg fiú, és rád akar matyizni. Hány évesek vagytok?
2017. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy tetszik neki(k) a hajad vagy a srác rád akarja verni, majd felteszi a képet az xhamster-re, a cum tribute-kategóriába.
2017. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy azt egy másik csajjal beszélné meg, ha rám akarná verni.XD Amúgy 15 évesek vagyunk
2017. júl. 11. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk egész sulit (700 diákot), akiknek évzárója volt, elkezdett fotózni egy túlbuzgó kb 50 tagból álló nyudíjas turistacsoport, mintha még nem láttak volna fehér embert.

Ráadásul fújt a szél, hajam úgy állt, mintha egy éve nem fésülködtem volna.

Egy hajszálon múlt, hogy ne szóljak be nekik :/

Hogy a kérdésre válaszoljak, lehet volt rajtad valami ruhadarab, ami a csajnak tetszett, vagy nyaklánc, és azért akarta lefotózni, hogy ha boltban jár, azt mutassa meg az eladónak, hogy olyat akar.

Nekem ez a leglogikusabbnak tűnő válasz.

2017. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos azért, hogy téged akartak lefotózni. Lehetett szó egy magas srác hajáról, ami pont kitakart valamit feljebb, vagy egy szőrszálról valakinek a tarkóján, amit éppen eltakar a vállig érő haja.

De ha rólad is volt szó, tőlük kellett volna valóban megkérdezni. Lehet, hogy tetszettél neki, lehet, hogy a ruhád tetszett neki, lehet, hogy volt valami szösz vagy bogár vagy madárkaki a hajadban, lehet, hogy kilógott a fenékvágatod a gatyád fölött, lehet, hogy pont tökre nem passzolt a melltartópántod színe a trikódhoz... ezer dolog lehet.

Azt csak tudod, hogy van e rajtad vagy volt e valami olyan, ami feltűnő lehetett vagy vicces vagy érdekes...

2017. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet volt valami gaz rajtad es le akartak fotozni vagy csak szimplan szep vagy, es este nem akart unatkozni.
2017. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi van ha nem rólad szól a dolog?
2017. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, utálnak és rondának gondolnak és ki akarták rakni a képed valahová az interneten, hogy utána együtt röhögjenek rajtad.
2017. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

,,Úgyis csak haj látszik" mert mindenki más kopasz az osztályodból?Attól,hogy need hosszú hakad van,arra következtettèl,hogy rólad van szó?

Te hallani akarsz valamit a kommentelôktôl,azért írtad ki a kérdést.

2017. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!