Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megérthető, hogy ezen egy...

Megérthető, hogy ezen egy büntetés nem változtat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok, szeptembertől nyolcadikos. Büntetést kaptam a nyárra, mert bántottam az egyik osztálytársamat. Most így, a szünet közepén anya kérdezgetni kezdett, hogy megbántam e már? Az igazság viszont az, hogy nem. Többet nem teszem, de nem azért, mert megbántam volna, hanem azért, hogy büntetést ne kapjak.

Ha nem volna bünti, ugyanúgy bántanám azt a lányt. Leírom miért:

Az a lány szó szerint hülye! Mindent elhisz, amit mondunk neki, ezért sokszor szórakoztam azzal, hogy összehordtam mindenféle baromságot és néztem ahogy csodálkozva nét. És röhögött mindenki. Aztán persze vigyázni kellett ezzel, hogy miket mondunk, mert van olyan hülye, hogy képes kipróbálni. A legkisebb csúfolódást is magára veszi és bőgni kezd. Bármivel meg tudom ríkatni két pillanat alatt. És bármire rá lehet venni! Egyszer kipróbáltuk, hányszor tudjuk egy szünetben elküldeni a büfébe. Mindenki kért valamit (és előre odaadta neki az árát) de mindenki egyenként. Ahogy visszaért, már mehetett is újra, és képes volt a húsz perces szünet alatt oda-vissza járkálni, pedig nem fenyegettük. Sosem emelt rá kezet senki, sosem volt ezzel fenyegetve. Mégis mindent megtesz, amire utasítjuk. Szembe kiröhögjük miatta, és mégis megteszi másnap is. Tudom, hogy rossz dolgot tettem/tettünk, mégis élveztem és nem bántam meg. Egyszerűen nem tudom megbánni, de anya nagyon várja már a bűnbánó, egész estés beszédemet. Ha megtenném, talán visszakapnám a telefonomat és a gépemet, de nem akarok anyának egy fél órán keresztül hazudni. Mit kéne most tennem?


2017. júl. 22. 17:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%

„A pszichopata tökéletesen szalonképes, pontosan tudja, mennyi szenvedést tud cselekedeteivel okozni környezetének, csak éppen nem törődik vele.”

Ez vagy te! Úgy látom hiába írnánk le még 10-en,hogy szégyelld magad,amikor képtelen vagy rá. Egy normális emberben rögtön megjelenik a bűntudat,ha tudja,hogy nem volt korrekt. Remélem még időben észbe kapsz és átgondolod az életed és nem maradsz ez az önző antiszociális,hűlye pics@.

2017. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a lányt, hogy ilyen bunkó osztálytársai vannak.

Sajnálom anyukádat, mert ekkora tahó, görény lánya vagy.

Undorító vagy. Anyukád helyében sokkal jobban megbüntettelek volna.

Tudod, miért sírt? Mert a saját csalódásának fogja fel, hogy a lányából ilyen büdös paraszt lett.

2017. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
És hozzáteszem: őszintén remélem, hogy a jövőben veled is így fognak bánni. Hogy te fogsz sírni a suliban, és valószínűleg otthon is, hogy az osztálytársaid gerinctelen férgek. Remélem megaláznak, és utálni fognak, mert megérdemled, minden haveroddal együtt.
2017. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Volt, hogy normális embert bántottam és akkor tudtam bűntudatot érezni, még bocsánatot is kértem, de ezért a lányért nem tudok. Ha ráveszem magam, hogy hazudjak, az azért lesz, hogy anyát ne bántsam meg. Nem mondom, hogy a gép nem hiányzik, de egyelőre van, ami leköt
2017. júl. 22. 19:08
 15/38 anonim ***** válasza:
80%

Tudod mit? Remélem, agyonrugdos egyszer valaki úgy, hogy kórházba kerülsz. Egy ilyen undorító, velejéig gonosz szemétláda, hányadék "lény" (mert embernek ilyen viselkedéssel nem nevezhető valaki), mint te, nem érdemel mást.

Egyáltalán hogy mersz te bántani ártatlan embereket? Ki/mi a büdös franc jogosít fel rá?

A legnagyobb gond az kisanyám, hogy senki nem adott neked még egy orbitális pofont, amitől megfejeled a vaskaput. De sebaj, ami késik, nem múlik.

2017. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

A lány normális. Te, te rohadt p*cs@ nem vagy az!

Tudod, miért teszi meg, amit kértek tőle? Mert szerencsétlen fél tőletek!

Kívánom, hogy leendő férjed (aki lesz akkorra barom, hogy elvegyen) keserítse meg az életed!

Legszívesebben nyakon vágnálak.

Hihetetlen, hogy vannak ilyen gyökerek. Úgy látszik, a köztünk lévő 3 év sokat számít. De a 10 éves húgom is értelmesebb.

Egy kib*sszott k*rv@ vagy!

2017. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjátok neki, hogy pszichopata! A gyökere még menőnek is tartaná.
2017. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Miért tartanám menőnek......? Ti nem értitek a kérdést sem.
2017. júl. 22. 21:21
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Értjük.

Bántasz valakit, aki semmit rosszat nem tett ellened, és ez neked jó. Már eleget szidtalak, egyszerűen szánalmas vagy.

2017. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Értjük a kérdést és válaszoltunk is rá.


Megérthető, hogy ezen egy büntetés nem változtat?--Nem !


Mit kéne most tennem?--Dögölj meg!Vagy ásd el magad és kérj bocsánatot a lánytól!

2017. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!