Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megérthető, hogy ezen egy...

Megérthető, hogy ezen egy büntetés nem változtat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok, szeptembertől nyolcadikos. Büntetést kaptam a nyárra, mert bántottam az egyik osztálytársamat. Most így, a szünet közepén anya kérdezgetni kezdett, hogy megbántam e már? Az igazság viszont az, hogy nem. Többet nem teszem, de nem azért, mert megbántam volna, hanem azért, hogy büntetést ne kapjak.

Ha nem volna bünti, ugyanúgy bántanám azt a lányt. Leírom miért:

Az a lány szó szerint hülye! Mindent elhisz, amit mondunk neki, ezért sokszor szórakoztam azzal, hogy összehordtam mindenféle baromságot és néztem ahogy csodálkozva nét. És röhögött mindenki. Aztán persze vigyázni kellett ezzel, hogy miket mondunk, mert van olyan hülye, hogy képes kipróbálni. A legkisebb csúfolódást is magára veszi és bőgni kezd. Bármivel meg tudom ríkatni két pillanat alatt. És bármire rá lehet venni! Egyszer kipróbáltuk, hányszor tudjuk egy szünetben elküldeni a büfébe. Mindenki kért valamit (és előre odaadta neki az árát) de mindenki egyenként. Ahogy visszaért, már mehetett is újra, és képes volt a húsz perces szünet alatt oda-vissza járkálni, pedig nem fenyegettük. Sosem emelt rá kezet senki, sosem volt ezzel fenyegetve. Mégis mindent megtesz, amire utasítjuk. Szembe kiröhögjük miatta, és mégis megteszi másnap is. Tudom, hogy rossz dolgot tettem/tettünk, mégis élveztem és nem bántam meg. Egyszerűen nem tudom megbánni, de anya nagyon várja már a bűnbánó, egész estés beszédemet. Ha megtenném, talán visszakapnám a telefonomat és a gépemet, de nem akarok anyának egy fél órán keresztül hazudni. Mit kéne most tennem?


2017. júl. 22. 17:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent elhisz, amit mondunk neki"


Nem sok igaz szó hagyhatja el a szátokat! De segítőkészek sem vagyok!

2017. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ha az én gyerekem lennél, sehová nem mennél pár évig.

Undorító kis féreg vagy, csak aztán ne csodálkozz, hogy egyszer elszakad a cérna - akár ennél a csajnál, akár másnál - és beveri a szádat. Megérdemelnéd, az összes kis majommal együtt.


Carrie c. könyvet olvasd el, megéri :) Főleg a vége, fel kéne lógatni az olyanokat, mint ti vagytok.

2017. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és megérdemelnéd, ha a gimiben szétszívatnának, tudd csak meg, milyen szuper dolog.
2017. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
30%
#32-#33 Ne bántsd a kérdezőt, hiszen tudod, hogy milyen rossz, ha téged bántanak! Ha bántod, abba a hibába esel, amibe a kérdező, vagyis hogy ő bánt másokat, de azt már nem akarja, hogy őt bántsák.
2017. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Carrie-t én is ajánlom. Film is készült belőle pár éve.
2017. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
57%
Remélem megtalál téged a karma . Ez a lány kedves volt veled meg azokal a barom haverjaidal rohadtúl nem ezt érdemelte . A lány kedves és naív ,mert nem tudja ki érdemli meg a kedvességét és ilyen senkiháziakra is pazarolja .
2021. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
57%
Remélem, hogy érte pár csalódás a kérdezőt.
2021. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A 36 -os mega 37 -es válaszolót miért kellett lepontozni?
2022. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!