Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sürgős! Az ilyen embereknek...

Sürgős! Az ilyen embereknek hogyan lehet visszavágni hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lány vagyok és idén mentem középiskolába, de nem jövök ki túl jól az osztállyal. Vagyis konkrétabban egy emberrel, a többiek meg mint a birkák mennek utána..

Ugye nálunk pénteken volt az első nap és kb 2-3 emberrel sikerült jóban lennem és nekem ez elég, mert velük jól elvagyok. Viszont van egy srác, aki valamiért kinézett magának. Azzal szekál, hogy nagyon ronda vagyok. Ez eleve nem hat meg, mert én is tudom magamról, hogy nem vagyok egy Angelina Jolie, de amiket csinál...hát kicsit sok. És ez még csak az év eleje.

Pl elém ült és úgy nézett ki mintha csak magáról csinálna képet de közben én is rajta voltam és a mellette lévő srácnak mutatta hogy mennyire ronda vagyok, erre hátraforult és elkezdett rajtam röhögni. Meg hogy ezt megmutatja minden barátjának, hogy nekik is legyen egy jó napjuk..

Az egyik lány akivel jóban lettem, mondta hogy a srác ott ül mellette nem messze és látta, hogy egész nap magát nézegette vagy pedig a haját bizergálta, ha rosszul állt. Szóval ez jó támadási felület lenne, hogy vissza tudjak neki vágni, de akkor tényleg valami nagyon sértő kéne. Facebookon is irogat nekem a barátnője, hogy én tényleg ronda vagyok, meg biztos örök életemben szűz maradok ilyen fejjel.. Nem reagáltam rá, mert egyszerűen nem érdekelt. A srác meg azt mondta, ha akár őt vagy akár a barátnőjét letiltom, akkor elkezdi terjeszteni rólam, hogy a lányokat szeretem és megtetszett nekem a barátnője.. Ezeket mind szó nélkül hagytam, de tudom, hogy az olyanok mint ez a srác, a szép szóból nem értenek és mindenképpen az egész osztály előtt kéne valahogy megaláznom, hogy aztán még egyszer tényleg ne szekáljon. Nem akarom ezt hallgatni még 4 évig és ha most nem teszek ellene valamit akkor csak rosszabb lesz.


2017. szept. 4. 05:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart. A srác nyilván népszerűségre törekszik. Ha ezt meg akarja őrizni, muszáj neki új dolgokat felhozni. Ha visszavágsz, azt akár a saját javára is fordíthatja.
2017. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szólj az osztályfőnöknek! 😱 Nem értem miért léteznek ilyen emberek. Biztos nem vagy ronda amúgy se 😊 Ne hahyd magad, csúfolj vissza végső esetben, vagy menj nekik. Játszd el hogy pszichopata vagy. Amúgy meg kik ők, hogy mindenki elhogyje nekik, hogy bejön neked az a k**va? Manapság meg leszbikusnak lenni menő 😂 Vicc ez a két cs*cska.
2017. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromban bekerültem egy "elit" kéttannyelvű gimibe, de az a vicc, hogy első évben 5 olyan osztálytársam volt, akik teljesen deviáns viselkedésűek voltak. Egyszer a büfénél kölcsön kértek tőlem 10 Ft-ot, majd mikor vissza akartam kérni elkezdtek zs1dózni. Egy darabig tűrtem, majd egyszer egy év végi táborban, mikor az egyik azt taglalta, hogy előző nap mit csinált az anyámmal, állon ütöttem, meg belöktem az árokba, akkor csesztettek utoljára. Sajnos ha nem fejezik be, előbb-utóbb ki kell állnod magadért. Persze nem azt mondom hogy zúzz le mindenkit az első percben, de a hallgatás egy idő után már nem ér semmit
2017. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én biztos kiállnék az osztály elé és jó hangosan mondanám a srácnak, hogy tudod, mennyire fáj neki, nagyon sajnálod, hogy visszautasítottad a közeledését, de ezzel a dedós viselkedéssel nem ér el semmit, csak azt bizonygatja, hogy oda van érted. És hagyja abba a könyörgő levelek irkálás is, nem szeretnél vele kapcsolatot. Ezzel biztos mindenkit meghökkentesz :) Biztos még a barátnőjével is összevesznek ezen, hiába csinál úgy kínjában, hogy csak nevet rajta.
2017. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy akár működhet is amit az előző írt,de az is lehet hogy ezt majd ellened fordítják és azzal fognak szekálni,hogy szerelmet vallottál neki ő meg leoffolt.

Nem tudom,mit tehetnél ez ellen.Én is ugyanebben a cipőben jártam már párszor.Hogy van egy fiú,aki a német óra előtt kiskutya szemekkel léccizve kérte el a házimat,meg ha egyedül van,akkor mindig nagyon rendes velem,máskor viszont a gyökér csicska haverjaival hangosan röhögve beszéltek ki engem az osztály másik végében.Először még engedtem az álszent jópofiskodásának,mára már csak egy gyökér b alfasz a szememben.Sz@rok a pofájába házit adni neki. :'D

2017. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem rossz az amit a 14-es mondd.

Játszd azt hogy nem sértődsz meg a beszólásain.Pld ha elkezd fotózni,akkor mutass peace-t és nyújtsd ki a nyelved,vagy kezdj el pózolni,mintha még élveznéd is hogy ennyire érdekled őt,aztán mondd hogy "Én is szeretlek",ezzel azt az érzetet kelted,hogy azért fotóz mert oda van érted és a "rondázással" ezt próbálja nagyon bénán tagadni.Főleg ha a barátaid előtt piszkál ,hidd el nagyon fogja zavarni.:D

Ha kipingálja a képet,azt is pozitívan reagáld le,frusztráld ezzel. :D Azt akarja,hogy neked rosszul essen,direkt azért is f szfejkedik veled.Ha látja rajtad,hogy sehogy nem tud megtörni,akkor abba hagyja(remélhetőleg).

2017. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként azt,amit a 14-es írt*,kirakhatnád az facebookon,totál lejáratnád vele a répap*csüt. :D
2017. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!