Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Jogosan esik rosszul, hogy a hallgatóim nem jelölnek ismerősnek a FB-on?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el egy felnőttoktatáson órákat adni, eddig csak 1 tanítványom vett fel az ismerősei körébe. Tudják a nevem, felajánlottam, hogy bármikor lehet keresni, de még azt sem köszönik meg, amikor oktatási segédletet küldök át a csoportmailre, pedig azt látom, hogy látják...

2017. szept. 27. 19:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
miért jelölnék vissza egy tanárt?! Van hivatalos ímélcímünk és az oktatóm, nem a haverom.
2017. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig kezdjél valami hobbiba, és idegeneket zaklass, hogy haverkodjanak veled.
2017. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Nem jelölöm be őket, nem vagyok azért zaklatós típus 😃, de jól esne, ha keresnének. 😍
2017. szept. 28. 13:58
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Neked az a bajod, hogy egy felnőttoktatási intézményben a vezető magáz? Ő nem a haverod és kész. Mind a tanár-diák, mind a főnök-beosztott viszony megkövetel egy bizonyos távolságot. Emberfüggő is és van, akinél nem fér bele a tegeződés vagy épp a faces jelölgetés.

Egyébként az én legtöbb tanárom kifejezetten nem szereti, ha a diákok bejelölik, rendszerint nem is igazolják őket vissza.

2017. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez más munkahelyen sem feltétlenül lesz máshogy. Az emberek általában nem haverkodni járnak egy munkahelyre, pláne nem főnökkel/beosztottal.
2017. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos volt a válaszod, én mindenkinek nyomtam a pluszt. 😃 Még szoknom kell ezt a túlmagázódást, sajnos az én mentálisom még nehezen dolgozza fel. 🙂 A hallgatóknak pedig van még egy félévük, hogy "megszeressenek". 😍
2017. szept. 28. 19:32
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelölnek be, az sem jelenti azt, hogy nem kedvelnek. Csak szimplán nem akarják, hogy tanárként lásd a posztjaikat vagy épp a partifotóikat.
2017. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a kimondott pedagógus, inkább kolléganő. ☺
2017. szept. 28. 19:40
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Te hol jartal egyetemre, hogy nem szoktad meg a magazodast/onozest? En kb az elso heten megszoktam, sot adott egy kis plusz onbizalmat, hogy magaznak a tanarok, a dekan, a rektor... kezdtem ugy erezni, hogy "na, itt vegre teljeserteku embernek szamitok/emberszamba vesznek"

Persze ezt tegezodve is lehet, de valljuk be, a kozoktatasra nemsiess eppen a partnerkent kezeles a jellemzo.

2017. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Alapszakot több, mint 10 éve végeztem, akkor még a fiatalabbak is magázódtak. A mestert viszont 1-2 évvel ezelőtt jártam, meg azóta egy okj-ra is beiratkoztam, és ment a pertu. Itt a hallgatókat nem zavarja, sőt. A vezetőt nem értem, mire ez a túllángolás?
2017. szept. 28. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!