Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Jogosan esik rosszul, hogy a hallgatóim nem jelölnek ismerősnek a FB-on?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el egy felnőttoktatáson órákat adni, eddig csak 1 tanítványom vett fel az ismerősei körébe. Tudják a nevem, felajánlottam, hogy bármikor lehet keresni, de még azt sem köszönik meg, amikor oktatási segédletet küldök át a csoportmailre, pedig azt látom, hogy látják...

2017. szept. 27. 19:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Én se jelolgetném a tanaromat, ahogy munkahelyen a fonokomet sem..nem haverok vagyunk, csak a "kenyszer"visz rá a munkahelyi kapcsolatra. Attol még ne nézegesse a posztjaim, fenyképeim..
2017. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Én megértem azt a részét, hogy szeretnél egy kicsit közvetlenebb kapcsolatot kialakítani a hallgatóiddal, ha már oktatod őket, együtt töltötök x időt, teljesen jó, ha nem azt érezteted velük, hogy van egy bizonyos távolság, te csak a tanáruk vagy, semmi több, nyilván jó dolog egy barátságosabb közösség és hangulat kialakítására törekedni, de sajnos ez sok irányból nem így működik. Én nem hogy a tanáraimat, a csoporttársaimat, sőt, a szomszédomat sem jelölöm vissza. Emberenként változó, hogy ki kit szeretne vagy hajlandó közel engedni magához és a dolgaihoz, de szinte minden ember esetben az iskola kimerül abban az x-től y-ig tartó időben, amit ott tölt. Ebbe te is beletartozol, te is ennek vagy a része, te csak a tanáruk vagy, ettől még lehetsz jó tanár, kedvelhetnek és élvezhetik az óráidat, de mikor kilépnek az adott intézményből, akkor már nem a hallgatóid, onnan már a privát életüket élik, neked pedig nem szabadna rosszul essen, mert ez a nemjelölés ebben az esetben nem jelent semmit. Nem vagyunk egyformák, el kell fogadni.
2017. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Én jelöllek! Hogy hívnak drága?
2017. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nincs Erika a csoportban 👧 Nem vagyunk rosszban, de akkor miért nem jelölnek? 😐
2017. dec. 11. 20:02
 35/36 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért, mert felnőtt ember létedre itt teszel fel egy ilyen kérdést. Lehet, hogy egy kicsit gyerekes vagy esetleg életben is?
2017. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Kedves Erikám!


Azért egy kis infantilizmus belefér. ☺ Jóban vagyunk, puszi-puszi 💏, már nem esik rosszul. 😉 Egyébként miért baj, hogy itt teszek fel kérdéseket? Lenézed az oldalt? Felteszek én itt szakmai kérdéseket is, azért van a fórum. ☺

2017. dec. 16. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!