Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról, hogy nem...

Mit gondoltok arról, hogy nem adom meg az osztálytársamnak a tanulnivalót vizsgára? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mind a ketten osztályzó vizsgára lettünk küldve magyarról. Én fiú vagyok ő meg lány.

Ő bebukott idén az osztályba eléggé, beképzelt és elhisz magáról mindent, szokott piszkálni meg csesztetni de nem nagyon érdekel.


Az imént mutatta a képeit a kutyáiról és én meg csak néztem utána jöttek olyan képek ahol a saját mellét fotózta rám mosolygott és azt mondta hát ezeket nem kéne látnod aztán tovább mutogatta a képeit, ami igazából nem érdekelt. Után oda ült mellém és a mögöttem ülő lányoknak is mutogatta és a cicis résznél 1mp-re oda ment a tekintettem (nem mint ha érdekelne az ő cicije) és a következő hangzott el:

-(nevem), neked ezt nem szabad nézned.

-Miért? (hogy valamit azért reagáljak a beszélgetésre)

-Anyádért. -mondta lány és közbe lenézően nevetett a barátnőivel.

(Nem csináltam semmit vissza fordultam és telóztam tovább, aki másnak a családjával jön az annyit is ér, ezért nem foglalkoztam vele)


A magyar óra után én oda mentem a tanárhoz és megkérdeztem, hogy miből kell készülnöm, elmondta, felírtam. A csajnak is oda kellett volna mennie de ő elfelejtette és elment.


Nem rég rám írt, hogy küldjem el neki idézem:

-Elkérted a tanártól

-Ja.

-Leírnád akkor.

Erre én azt írtam, hogy nem, mert hát miért is adnám meg egy ilyen kis senkiházi qrvának aki szidja az anyámat oktalanul és nem is szeretném, hogy tovább az osztálytársam maradjon, amúgy is esélyes, hogy megint megbukik mert eléggé ostoba és együgyű, meg sokból áll bukásra.

A válasza a következő volt: De egy vereb vagy.



Kíváncsi vagyok a véleményetekre és arra ahogyan cselekedtem, hogy élhetnek ilyen sügérek a világon és ráadásul lányról van szó.



2017. dec. 18. 22:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%

A helyedben megadtam volna a kért infókat a csajnak két sorban aztán nem foglalkoznék a témával többet.

A csajnak elég bunkó stílusa van, de azért a tiéd sem úriemberi. Attól hogy más alpári módon beszél meg neked nem kell követned a példáját. Minek foglalkozol a másik életével? Osztályozó vizsgára készülj fel rendesen mert ez a legfontosabb.

Hidd előbb utóbb az ilyen csajok az élettől nagy pofont kapnak. Nálunk az egyik hasonló csajnak a telefonjáról leszedtek az intimebb képeket és felrakták az internetre. Most meg megy a sírás.

2017. dec. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adtam volna meg neki, aki ilyen stílusban kéri meg is érdemli, hogy megbukjon. Iskolában dolgozok és amikor látom, hogy az osztályból 1-2 ember jegyzetel csak,a többi meg a telefonját nyomkodja, majd a lusták megkérik őket, hogy tegyétek majd fel a csoportba, köszi. Na, akkor elképedek.

Neki is ugyanannyi lett volna odamenni a tanárhoz, mint neked. Az meg más kérdés, hogy lehet, akkor se tanulna, ha megadnád neki.

2017. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
65%

Wow. A feminyomorekok meg kepesek teged fikazni mert nem segitesz egy ringyonak?

Fuu de sok undorito fereg osszegyult itt.


A kerdest leszarjak, csak a fiukkal van problemajuk, ezert hisztiznek.


Es rohadt egyertelmu lenne, h a csajt szetalazod amiert ilyen prostis fereg, nem h segiteni neki.

Legyel uriember es ferfi. Azzal aki megerdemli.

Barcsak az osztalytarsad lennek, szetalaznam az ilyen lanyokat.

2017. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
2%

"Legyel uriember es ferfi. Azzal aki megerdemli. " :D...

Hallod, ha férfi vagy, akkor te vagy férfi, nem pedig mások felé mutatod... idióta.

2017. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad ez egy undorító lány, ráadásul szidta az édesanyádat is alap hogy nem segítesz neki, mindig is utáltam az ilyen lányokat.
2017. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
6%

Azt hittem, hogy ez max altalanos iskola 3.osztaly :Ddd

Istenem, nalunk a gimiben megettek volna reggelire, kisfiam!

2017. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
31%
Bejösz a csajnak, ha nem esett volna le még neked. Próbáld te is oltogatni. Pl. amikor melleit mutogatta, meg kellett volna jegyezned, milyen aránytalanok, vagy vmi olyasmit, hogy szegény pasidnak ezeket kell nyalogatnia(!)
2017. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
95%
Én leszartam volna, szerintem jól tetted. Csak az nem tetszik, hogy "ráadásul lányról van szó", a lányoknak nem kötelességük kedvesnek lenni, ugyanúgy elküldheted a fszba őket.
2017. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

26. Érdekes pedig ez nem egy akár milyen iskola, na mindegy. :D


27. Nem érdekelne az se ha bejönnék neki.

2017. dec. 19. 21:55
 30/31 anonim ***** válasza:

kedves kérdező az utolsó elötti elötti hozzászólásod/válaszod full olyan stílusu volt mint ahogy a legjobb haverom beszél. Jófej lehetsz. Am meg ez a sok gy**ér nem vágja a szövegértést és még téged bunkóznak le utána meg elkezdnek veszekedni. Tipikus f***ok csak veszekednk jönnek. Ja és persze beleszólnak abba hogy minek milyen szinonímáját használod😐😒


A kérdésedre válaszolva:

Jól tetted hogy ezt válaszoltad a k*rvás részt is leírtam volna neki.


Na csá

🤘🏻🤙🖕🏻

2017. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!