Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról, hogy nem...

Mit gondoltok arról, hogy nem adom meg az osztálytársamnak a tanulnivalót vizsgára? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mind a ketten osztályzó vizsgára lettünk küldve magyarról. Én fiú vagyok ő meg lány.

Ő bebukott idén az osztályba eléggé, beképzelt és elhisz magáról mindent, szokott piszkálni meg csesztetni de nem nagyon érdekel.


Az imént mutatta a képeit a kutyáiról és én meg csak néztem utána jöttek olyan képek ahol a saját mellét fotózta rám mosolygott és azt mondta hát ezeket nem kéne látnod aztán tovább mutogatta a képeit, ami igazából nem érdekelt. Után oda ült mellém és a mögöttem ülő lányoknak is mutogatta és a cicis résznél 1mp-re oda ment a tekintettem (nem mint ha érdekelne az ő cicije) és a következő hangzott el:

-(nevem), neked ezt nem szabad nézned.

-Miért? (hogy valamit azért reagáljak a beszélgetésre)

-Anyádért. -mondta lány és közbe lenézően nevetett a barátnőivel.

(Nem csináltam semmit vissza fordultam és telóztam tovább, aki másnak a családjával jön az annyit is ér, ezért nem foglalkoztam vele)


A magyar óra után én oda mentem a tanárhoz és megkérdeztem, hogy miből kell készülnöm, elmondta, felírtam. A csajnak is oda kellett volna mennie de ő elfelejtette és elment.


Nem rég rám írt, hogy küldjem el neki idézem:

-Elkérted a tanártól

-Ja.

-Leírnád akkor.

Erre én azt írtam, hogy nem, mert hát miért is adnám meg egy ilyen kis senkiházi qrvának aki szidja az anyámat oktalanul és nem is szeretném, hogy tovább az osztálytársam maradjon, amúgy is esélyes, hogy megint megbukik mert eléggé ostoba és együgyű, meg sokból áll bukásra.

A válasza a következő volt: De egy vereb vagy.



Kíváncsi vagyok a véleményetekre és arra ahogyan cselekedtem, hogy élhetnek ilyen sügérek a világon és ráadásul lányról van szó.



2017. dec. 18. 22:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
8-ast értettem utolsó alatt, 9-es, ne hatoskázz engem, és neked is ajánlom figyelmedbe a fenti megjegyzésem.
2017. dec. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Cici, mell, csöcs, csecs, cickó, didi stb. ezek szinonímák attól, még hogy azt írom, hogy cici és nem mell az azért is lehet mert én nekem ilyen nyelv szokásom, beszélőkém van. Ha egy felnőtt 35 éves ember azt mondja, hogy cici akkor gyerek... Gondolkozz már el mielőtt leírod a hülyeségedet te gyökér paraszt. Igen, tényleg nem érdekelt a MELLE a csajnak ugyan is látom eleget, számomra ez a csaj közömbös, sőt mégsem mert undorodok az ilyen tömeg lányoktól mint az, leírnám ha érdekelne a MELLE hidd el, névtelenül írok ide nem? De.
2017. dec. 19. 02:45
 13/31 A kérdező kommentje:
Btw. nem leskelődtem, sajnos le kell írnom még egyszer mert úgy néz ki elsőre nem fogta fel az agyad: 1mp-re odaterelődött a tekintettem, szóval magyarul felnéztem megnéztem hogy nem jött még a tanár körülnéztem a teremben és ennyi... tipikusan az a gyerek vagyok aki lesz@r mindent és mindenkit, de majd nyilván leselkedni fogok na jólvan most már tényleg menj innen a rákba és szerezz valami értelmet az életednek.. Kár, hogy nem lehet bejelenteni téged. Te vagy az akinek meg kéne érnie nem nekem. gondolkozz.
2017. dec. 19. 02:52
 14/31 anonim ***** válasza:
9%

Jesszus, te aztán vagy valami gyerek. :D Tőlem hiheted, hogy ezzel most te voltál a hű de király fsza gyerek, de én elmondtam a véleményem, amit te kérdeztél (persze tudom, hogy csak megerősítést kerestél, vagy egy kis balzsamot az egódnak, de ez jutott), nem az én gondom, hogy nem tetszik.


Ui.: Azért lehetne annyi eszed, hogy rájöjj, nem csak a cicis dolog miatt hívlak éretlennek, hanem alapvetően a fent leírt történeted miatt, az, hogy úgy fogalmazol, mint e gy 10 éves csak ráadás. (Szokj le róla, ha szeretnéd, hogy bárki is komoylan vegyen.)

2017. dec. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően mindig segíteni szoktam másoknak, de azért azt nem hagytam soha, hogy madárnak nézzenek. Aki alapból egy lekezelő bunkó, az ne várja el, hogy majd amikor épp szüksége van rá, jópofizzak vele.
2017. dec. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

Én megadnám. Nekem attól nem lesz jobb, hogy hozzásegítem a bukáshoz, ha meg elküldöm neki, még segítettem is rajta, ami jó dolog. Csak ha megkérdezné, miért tettem ezt, elmondanám neki, hogy nem szeretnék egy olyan lélektelen senkivé válni, mint amilyen ő.


Az én szemléletem az, hogy segítek másokon, (legyenek bármilyenek is), hogy ezzel segítsek magamon.

2017. dec. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Bocs mr megmondom a tuti, igen véleményt kérdeztem de amit te írtál az csak szimplán kössünk bele a másikba... és nem nem megerősítést kértem, van elég egóm:), nézd meg a 16-os vélemény kifejtését na az vélemény és igen, máshogy csinálta volna mint én és igen ez nekem tetszik, nem úgy mint a tiéd, ezért ő kap is egy zöld pacsit. Te meg csak kritizáljál tovább, pont érdekelni fog egy névtelen senkinek a szánalmas kötekedése, ami közbe én élem a fényűző életemet és elvagyok foglalva más más gondokkal, hogy pl mit kapok karácsonyra, mikor lesz meg a kocsim végre, igaz hogy van már egy, mikor kezdődik el a karrierem egy fontos része mert amúgy nem vagyok akár ki biztos sokan tudják, hogy ki vagyok és sokan is szeretnek, meg utálnak is remélem, de mondjad csak elolvasom és utána megkérlek, hogy még egyszer írj valamit meg megint meg megint és engem nem fog érdekelni, viszont a te idődet meg rám pazarlod ami valami eszméletlen jó, szóval tegyed amit jónak látsz..
2017. dec. 19. 05:13
 18/31 anonim ***** válasza:
15%

Egy férfi túl teszi magát a sérelmeken amik esetleg érik, és képes segíteni egy nála gyengébbnek(legyen az akármilyen értelmezésben gyengébb)

Egy kisfiú magára veszi a sérelmeket és duzzog...

Ha el szeretnél indulni a férfivá vállás útján, nem szemétkedsz másokkal mert az csúnyát mondott brühühü... gyerekes vagy.

2017. dec. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
17%
És majd jön a magyarázkodás... de hallod te olyan gyerekes vagy, hogy egy ilyen semmi sztori után jössz duzzogni gyk-ra hogy önigazolást kapj más kisfiúktól...
2017. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17%

"ami közbe én élem a fényűző életemet és elvagyok foglalva más más gondokkal, hogy pl mit kapok karácsonyra"


Egy szánalmas duzzogó kisfiú...

2017. dec. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!