Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról, hogy nem...

Mit gondoltok arról, hogy nem adom meg az osztálytársamnak a tanulnivalót vizsgára? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mind a ketten osztályzó vizsgára lettünk küldve magyarról. Én fiú vagyok ő meg lány.

Ő bebukott idén az osztályba eléggé, beképzelt és elhisz magáról mindent, szokott piszkálni meg csesztetni de nem nagyon érdekel.


Az imént mutatta a képeit a kutyáiról és én meg csak néztem utána jöttek olyan képek ahol a saját mellét fotózta rám mosolygott és azt mondta hát ezeket nem kéne látnod aztán tovább mutogatta a képeit, ami igazából nem érdekelt. Után oda ült mellém és a mögöttem ülő lányoknak is mutogatta és a cicis résznél 1mp-re oda ment a tekintettem (nem mint ha érdekelne az ő cicije) és a következő hangzott el:

-(nevem), neked ezt nem szabad nézned.

-Miért? (hogy valamit azért reagáljak a beszélgetésre)

-Anyádért. -mondta lány és közbe lenézően nevetett a barátnőivel.

(Nem csináltam semmit vissza fordultam és telóztam tovább, aki másnak a családjával jön az annyit is ér, ezért nem foglalkoztam vele)


A magyar óra után én oda mentem a tanárhoz és megkérdeztem, hogy miből kell készülnöm, elmondta, felírtam. A csajnak is oda kellett volna mennie de ő elfelejtette és elment.


Nem rég rám írt, hogy küldjem el neki idézem:

-Elkérted a tanártól

-Ja.

-Leírnád akkor.

Erre én azt írtam, hogy nem, mert hát miért is adnám meg egy ilyen kis senkiházi qrvának aki szidja az anyámat oktalanul és nem is szeretném, hogy tovább az osztálytársam maradjon, amúgy is esélyes, hogy megint megbukik mert eléggé ostoba és együgyű, meg sokból áll bukásra.

A válasza a következő volt: De egy vereb vagy.



Kíváncsi vagyok a véleményetekre és arra ahogyan cselekedtem, hogy élhetnek ilyen sügérek a világon és ráadásul lányról van szó.



2017. dec. 18. 22:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
akinek nem inge nem veszi magára
2017. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!