Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szarnak le?

Miért szarnak le?

Figyelt kérdés

3 lány osztálytársammal úgymond jóban vagyok és ha hazafelé megyünk vagy privátba beszélgetünk akkor azt érzem hogy jól eltudunk beszélgetni meg nevetni is.Viszont létrehoztam egy chat csoportot mert a suliban mi 4-en elég sokat beszélünk fiús témákról és a suliban is azt érzem hogy csak ők 3-an tervezgetnek jó dolgokat,stb... Csoportba azt írták be hogy de jó lenne ha felnőtt korunkba is ilyen jóba lennénk meg egymás esküvőjére is elmennének, de engem valahogy mimdig kihagynak mindenből éy ez mindenkinél így van.Próbálok nyitott lenni és érdeklődő lenni más témákhoz, de le se szarnak és mindenkinél ezt érzem.

Egyszerűen nem tudom felfogni mit csinálok rosszul, mert ha normális embereket keresek akkor is ezt kapom.

Meg 3-an megjelölgetik egymást olyan dolgokba mimt pl van egy szép hely és arra elmennének.Egyszóval ilyenkor mindig mindenki levegőnek néz és ez nagyon rosszul esik, bár próbálom nem kimutatni...


2018. jan. 16. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Nyíss mások felé, nem csak ők léteznek.

2018. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán ők a 3 leszbika...


Bizonyára ők is tudják azt, hogy te nem vagy miss pita s hiába próbálsz az lenni, mert nem vagy az.

Hagyd a francba őket s keress olyan pajtásokat, akikkel nincs görcsölés s elfogadjátok egymást s nem a külsőségekre adtok.


A "barátaid" csak álmodoznak s úgy lecserélik egymást idővel, hogy nem is fognak emlékezni a kezdeti trióra.

2018. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!