Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Illene elmenni a volt tanároto...

Illene elmenni a volt tanárotok temetésére, vagy nincs abban semmi ha nem megyek?

Figyelt kérdés
Pár napja értesültem róla hogy az egyik szakmás tanáron aki 2 évig tanított, kb. 6 évvel ezelőtt (azóta nem is láttam), életét vesztette egy pár napja. Kommentben 1-2 ember írta hogy elmenne a temetésére, de én nem megyek. Nyilván sajnálja az ember persze, de ha az ember minden volt tanár, évfolyamtárs, szomszéd, ismerős temetésére elmenne akkor kb hetente mehetne kis túlzással. Ti hogy vagytok ezzel?
2018. márc. 2. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed. Neked kell tudnod. Én pár éve az általános iskolai angol tanárom temetésére elmentem. Ha nem mentem volna el rosszul éreztem volna magam miatta.
2018. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt csináld, ami neked igazi. Akkor menj, ha azt éred menni akarsz akármiért.
2018. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!