Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyire félénk, vagy miért...

Ennyire félénk, vagy miért nem lép, miért lapít sunyin? Vagy egyáltalán mi ez a viselkedés? 15/L

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg,hogy az egyik évfolyamtársamnak,akivel életemben egyetlen mondatot nem váltottam(9.-esek vagyunk),azt sem tudom,hogy ki,de még Facebook-on sem jelölt be,egy csomó képe van rólam a telefonjában,amit netről mentegetett le. Állítólag látták többen is,hogy órán titokban néztem a képemet. Illetve,azt is hallottam,bár nem tudom,hogy ez mennyire igaz,hisz elég abszurd,hogy esténként a képeimre élvezkedett.


Ez így mi? Soha nem jött oda hozzám,még neten sem írt rám soha,de még azt sem vettem észre,hogy suliban bámult volt (vagy nagyon ügyesen csinálta,és nem vettem észre,ez is meglehet) Ha ma ezeket nem tudom,nagy esély van arra,hogy soha sem tudtam volna meg ezt az egészet.

Szerintetek mit gondolhat ez a fiú? Lányok,ti mit reagálnátok egy ilyen esetre?


2018. márc. 26. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát láttad a képeket a telefonján? Amíg ez nem történik meg, nagyjából 99% az esélye, hogy kamuzik az osztálytársad - és hidd el, nekem nem kell bemutatni, milyne kavarások mehetnek ott, ahogy azt sem, mire képesek, ha le akarnak járatni valakit.

Amig nem látod a kézzel fogható bizonyítékot, addig egy szót nem hihetsz el belőle, viszont ha egy vélhetően hamis pletykára alapozva ítélkezel egy emberen, akit gyakorlatilag alig ismersz, az téged minősít.

2018. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy 7-8 ember ugyan azt a "hazugságot" terjesztené,de hát te biztos jobban tudod a dolgokat.
2018. márc. 26. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán tudja ugyan azt a hazugságot a fél osztály is terjeszteni, úgyhogy a 7-8 ember az egyáltalán nem elképzelhetetlen, sőt.
2018. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én voltam a lejárató kampány mindkét oldalán, és hidd el nekem, 701-80 ember is ugyanazt a hazugságot mondja, főleg ha kipécéznek valakit. Kicsit talán többet láttam az életben, mint te. Te kérdezted a véleményt, én elmondtam, és alsó hangon évtizedekben számolva van több tapasztalatom a kédésben, mint neked. Győződj meg az igazságról, mielőtt ítélkezel. Az érintett féltől személyensen, ne mások szavaiból.
2018. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Biztosan csak egy pletyka. Valakik kipécéztek maguknak. És lemerem fogadni, hogy mindenki elhitte.
2018. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező csak örül annak hogy valaki rá élvezkedik, és akarná ha lenne valami, ezért méginkább tényként kezeli a pletykát. Szóval ne romboljátok le az illúzióját.


Szóval ilyenkor az esne jól neki, ha megerősítenénk a kellemes illúzióját érvekkel.

Szerintem tetszel neki, csak félénk, vannak ilyen pasik. Fogadok úgy beléd van zúgva hogy csak na, és esetleg, túl jó csaj vagy, ő neki meg túl kicsi az önbizalma, ezért nem mer lépni.


"Szerintetek mit gondolhat ez a fiú?"

Reálisan nézve:

Rengeteg fiú haverom van, ha valaki tetszik nekik minimum hogy bejelölik, vagy beszélnek vele, kivéve ha szuper aszociális, szocfób depressziós a srác.


A srác pedig teljesen úgy viselkedik, mint aki konkrétan leszar téged. Így elég valószínűtlen hogy rád huncutkodik esténként.

De ugye, az osztálytársaid már biztos fejből tudják, hogy ki kire veri esténként, hisz.. ott voltak, látták, szóval hiteles.

2018. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha igaz akkor plátoi szerelem amiböl soha nincs több mert éretlen hozzá vmelyik fél
2018. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát,van fejlemény!

Ma a fiú hozott nekem egy rakat csokit a "névnapom" alkalmából (nem ma tartom a névnapom,csak ő ezt nem tudhatta) és igen,a saját szemmel láttam a telefonjában a képeket rólam. Úgyhogy srácok,ez a vádolgatás és leszólás most nem jött össze,talán majd legközelebb! ;)

A normális választ küldőknek ment a felpontozás,a többieknek pedig tartalmasabb kis életet kívánok! (:

2018. márc. 27. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván önként és dalolva mutatta meg neked a srác a képeket a telefonján. Persze. Sajnálom, hogy lopásig (mert más tulajdonának illetéktelen használata ennek számít) és ilyen hazugságokig kell lealacsonyodnod, de téged nem sajnállak, csak a környezeted, akik kénytelenek elviselni a leereszkedő stílusod.
2018. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tfw rektelnek és valami bs sztorival megpróbálod menteni magad :DD
2018. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!