Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyire félénk, vagy miért...

Ennyire félénk, vagy miért nem lép, miért lapít sunyin? Vagy egyáltalán mi ez a viselkedés? 15/L

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg,hogy az egyik évfolyamtársamnak,akivel életemben egyetlen mondatot nem váltottam(9.-esek vagyunk),azt sem tudom,hogy ki,de még Facebook-on sem jelölt be,egy csomó képe van rólam a telefonjában,amit netről mentegetett le. Állítólag látták többen is,hogy órán titokban néztem a képemet. Illetve,azt is hallottam,bár nem tudom,hogy ez mennyire igaz,hisz elég abszurd,hogy esténként a képeimre élvezkedett.


Ez így mi? Soha nem jött oda hozzám,még neten sem írt rám soha,de még azt sem vettem észre,hogy suliban bámult volt (vagy nagyon ügyesen csinálta,és nem vettem észre,ez is meglehet) Ha ma ezeket nem tudom,nagy esély van arra,hogy soha sem tudtam volna meg ezt az egészet.

Szerintetek mit gondolhat ez a fiú? Lányok,ti mit reagálnátok egy ilyen esetre?


2018. márc. 26. 18:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mekkora kamu :D
2018. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!