Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik barátnőm csak a...

Az egyik barátnőm csak a pasiügyekről képes beszélni és ebből már nagyon elegem van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

9.-esek vagyunk, az osztályból vele jövök ki a legjobban, de már mérhetetlenül felidegesít, hogy másból se áll nála egy nap, csak abból, hogy nap 24-ben azt kérdezgeti TŐLEM, hogy írjon-e az adott srácnak vagy sem. /Plusz poén: Még bő egy hónapja sincs, és azt ecsetelgette nekem, hogy mennyire utálja a gyereket és mekkora egy díszb*zi/

És nem azt mondom, hogy baj, hogy érdeklik a fiúk (jelen esetben egy fiú), erről szó sincs, csak emiatt én totálisan háttérbe szorulok. Ha valami fontos dologról akarok beszélni, akkor pont nem ér rá, ha netán én is szeretnék kérdezni valamit egy fiúval kapcsolatban, akkor rávágja, hogy 'Ja', érdemi választ nem ad, csupáncsak leszarja az én ügyeim. Már elmondta többször is, hogy nem foglalkozik többet a fiúval, de a következő sms-nél újra megbolondul.


Mit tudok csinálni ebben a helyzetben? Nagyon rosszul érzem magam.


2018. ápr. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Cuki. Szerelmi bánatos bölcsisek, kiégett óvodások...
2018. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ez nem PASI ügy. Ő egy hisztis lány aki unatkozik, meg zavarban van és mond minden féle hülyeséget.
2018. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik.

Mire felnőttek lesztek nàs lesz a tèma.

Előre szólok azt is unni fogod.

2018. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a francba. Veled nem törődik, csupán lelki szemetesnek használ...

Hidd el, volt már több ilyennel bajom, ha le se sz*rja a te FONTOS dolgaidat, akkor te se foglalkozz az agymenéseivel. Szerintem lépj.

2018. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!