Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ignorálnak engem az...

Miért ignorálnak engem az osztálytársaim? 17L

Figyelt kérdés
Az van, hogy nem vagyok piszkálva, sem pedig kiutálva. Udvariasan válaszolnak nekem ha kérdezek valamit, de nem engednek belépni a baráti körükbe. Ha beszélgetést kezdeményezek nem tartják fent, a poénjaimra nem reagálnak, sőt néha a kérdéseimre sem. Néha még az is jobban esne ha utálnának mint hogy semmibe vesznek. Miért lehet ez? A régi osztályomban szerettek, itt mi lehet a baj? Érdekes, hogy a kinézetemből és a személyiségemből ítélve senki nem gondolta még hogy ilyen outsider lennék az osztályban, pont ezért a családom meg a sulin kívüli barátaim erről semmit se tudnak. Nagyon bánt, olyan mintha nem tisztelnének és nem vennének emberszámba. Utolsónak vagyok csapatba beválasztva (pedig tudják hogy sportos vagyok, de ugye először a barátok vannak beválasztva...). AZ a baj hogy nem mondhatom rájuk hogy gonoszak vagy rossz emberek mert soha nem piszkáltak, szimplán csak nem érdekli őket a jelenlétem. Mit tegyek hogy ez jobb legyen? Mit csinálok rosszul?

2018. ápr. 6. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a "csapat" már régebben kialakult?
2018. ápr. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!