Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gáz, ha nem szeretnék...

Mennyire gáz, ha nem szeretnék elmenni a gimis osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Nem nagyon voltam jóban a többiekkel, gimiben csendesebb voltam, nem ittam, nem buliztam, így eléggé elnyomtak. Azóta senkivel nem tartom már a kapcsolatot. Most felvetödött a facebook csoportban, hogy meg lenne szervezve. 2-en jeleztek eddig vissza,hogy ott lennének.

Gáz ha nem szeretnék elmenni? Illetve ilyenkor illik annyit jelezni,hogy nem megyek, ne számitsanak rám? Bár lehet sokan a nevemre sem emlékeznek már, úgyhogy lényegtelen.

23N



2018. jún. 11. 12:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Leírtam kommentben hogy nem is lett végül megszervezve. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni. Azt meg honnan tudjam mi lesz 5 év múlva...
2019. jan. 8. 18:51
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
Most szerveznek nektek osztálytalálkozót?
2023. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#22: Igen, ugyanaz a csaj fontoskodik aki 5 éve. De most se megyek.
2023. aug. 11. 22:14
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

23.

Nálunk is mindig ez van.

Fontoskodó élettelen idióta szervezi mindig. Már 35 éve. :D

2023. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Én az itteni szervezkedőről nem tudom, hogy élettelen-e, de mindig ő veti fel a dolgot. Érettségi óta nem beszéltem senkivel az osztályból, suliban is rengeteget ültem egyedül, hiába próbálkoztam a többieknél. Nem most kéne a hülye meghívásokat írogatni, hanem akkor nem lett volna szabad senkit kiközösíteni.

Felőlem menjenek a többiek.

#24: Te el szoktál menni a találkozóra?

2023. aug. 13. 09:16
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem középsulist nem is szerveztek, általános iskolásra meg el se mentem. 22es válaszoló voltam.
2023. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

25.

Nem. Egyiken sem voltam és nem is érdekelnek.

Akikkel akkor jóban voltam 4-5 ember, azokkal azóta is okés a kapcsolat, a többi antipatikus baromra meg nem vagyok kíváncsi.

2023. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!