Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gáz, ha nem szeretnék...

Mennyire gáz, ha nem szeretnék elmenni a gimis osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Nem nagyon voltam jóban a többiekkel, gimiben csendesebb voltam, nem ittam, nem buliztam, így eléggé elnyomtak. Azóta senkivel nem tartom már a kapcsolatot. Most felvetödött a facebook csoportban, hogy meg lenne szervezve. 2-en jeleztek eddig vissza,hogy ott lennének.

Gáz ha nem szeretnék elmenni? Illetve ilyenkor illik annyit jelezni,hogy nem megyek, ne számitsanak rám? Bár lehet sokan a nevemre sem emlékeznek már, úgyhogy lényegtelen.

23N



2018. jún. 11. 12:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Én idén végeztem, de én se fogok majd elmenni, ez biztos.

2018. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%
hát ahogy végignézek a volt osztálytársaimon, szerintem egy elvégzett egyetem elég sikeres, plusz ha sikerül nem teherbe esned 20 előtt. vagy ha egyetem nem is, legalább egy biztos állás az elég jó. de a helyedben én nem mennék el. nem úgy tűnik, hogy a 'menők' szívesen látnának téged. nem hiszem, hogy vesztenél bármit
2018. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 nemaRendőrség ***** válasza:
32%
Én elmennék a helyedben. Én sem tartom velük annyira a kapcsolatot, de jó látni hogy mennyivel előrébb járok az életben mint ők.
2018. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Én sem mennék el soha a miénkre. Sőt én már a gimis facebook csoportból is rég kiléptem, mivel egyáltalán senkivel nem tartom a kapcsolatot és nem is érdekelnek. 2-3 lánnyal voltam csak tényleg jóban, a legtöbb osztálytársammal alig beszéltünk pár szót, volt akivel szerintem a négy év alatt egy szót sem váltottunk :D Rettenetesen utáltam az osztályt. Hasonlóan voltam mint te, csendesebb voltam, visszahúzódóbb, mintha ott sem lettem volna. Szóval nyugi, egyáltalán nem parázz emiatt. Ha nincs kiért elmenni, ha nincsenek jó kis emlékek, amiket fel tudnátok együtt idézni, akkor semmi értelme.
2018. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"A te esetedben csak akkor mennék el ha kifejezetten sikeres az életed és betudsz mutatni a többieknek".


Nekem sikeres életem van és pont ezért nem érzek semmi késztetést arra, hogy ezt bárki orra alá dörgöljem vagy bárkinek bemutogassak. Minek? Nem lesz tőle jobb életem, cserébe elcsesztem egy estét arra, hogy olyan emberek képét bámuljam, akikre nem vagyok kíváncsi. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ennél többet ér az időm..

2018. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Nálunk a fele osztály volt jelen a 10 éves találkozón. Mindenki vetített, hogy mekkora férje, háza stb. van London, Florida csak kapkodtam a fejem...

Érdekes új autóval csak én voltam, a többség vonattal érkezett...A 25 éves volt a következő amelyikre lementem. Már csak 2 nő vetített "a férjeik találkoztak a bécsi Unikliniken egy konferencián..." Mondtam nekik, hogy dolgoztam ott is, erre témát váltottak. Pedig, ha tudták volna, a konyhán voltam segéderő és 12 serpenyőben pirítottam egyszerre a répát, gombát, gyártottam 80 literes malteros ládákban a somlóit :) Többen elváltak, panel, átlagos xar munkahelyek, igazából semmi extra. Idén lesz a 30 éves, lehet ismét megjelenek megnézni az öreglányokat :)

2018. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kár volt izgulnom, mert nem lett az egészből semmi. Kb 5-en írtak, hogy mennének. Írta a lány aki elkezdte volna szervezni, hogy ennyi embernek nem fog semmit se lefoglalni, és el kell engedni ezt az egészet, ha nem vagyunk kíváncsiak egymásra. Pont ő mondja aki 1-2 ember kivételével mindenkit törölt facebookról, úgyhogy privátban írni se tudna neki szinte senki ezzel kapcsolatban. És iszonyú rosszindulatú volt mindig.

Nyáron jött szembe velem biciklivel az egyik lány az osztályból akivel jóban voltunk , ő is elfordult.

Azon meglepődtem,hogy a sok korábbi "menő" ember az osztályból nem akart részt venni a találkozón.

Aki szervezte volna, még utolsó kommentben odaírta, hogy azért ha valaki otthon lesz, egy kocsmába be lehet ülni közösen... Szuper. :D

Amúgy akkor sem mentem volna ha mindenki ott lenne rajtam kívül.

Köszönöm mindenkinek, aki írt. Sajnálom, hogy másnak se volt jobb osztálya. :/

2018. szept. 25. 18:28
 18/27 anonim ***** válasza:
52%
elárulok egy titkot. a lőtéri kuytát se érdekli mész-e vagy sem.
2019. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
#18: Én is elárulok egy titkot: Júniusi a kérdésem, rég tárgytalan. Okoskodás helyett majd máskor próbálj már meg értelmezni dolgokat,mert ezért kár volt írnod.
2019. jan. 8. 18:05
 20/27 anonim ***** válasza:
33%
miért lenne tárgytalan? nem 1 oszt találak van, jobb helyeken 5 évente szokás ez már lefutott majd lesz még X... és akkor elölről kezdődik a kérdés.
2019. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!