Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak nekik?

Mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég fura kérdés lesz.


Én napi 2-3 liter vizet iszok, ebből kifolyólag másfél-két literes üvegekkel járok suliba.

Amikor előveszem, hogy iszok, akkor kb. 2-3 ember odajön, hogy ők is szeretnének inni. Ez engem nagyon irritál, mert gyűlölök más után inni, ilyenkor pedig nagyjából egy liter vizet cipelek aznap feleslegesen.


Nem lenne semmi baj, ha ez mondjuk hetente egyszer fordulna elő, mert nem vagyok irigy, hát ha szomjas akkor igyon, de az, hogy szinte mindennap beleisznak az én vizembe, aminek reggel hattól délután négyig/hatig kellene kitartani, az kicsit zavar.


Ötleteket szeretnék kérni, hogy mit mondjak, mi van a vizemben, ami miatt nem szívesen adnám nekik felét?


2018. aug. 28. 06:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is a több kis üvegre szavazok, anno én is így csináltam :D
2018. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!