Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszek a tanáromnak, vagy...

Tetszek a tanáromnak, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
( 11.-es vagyok, lány. A tanár 37. ) Nem szoktam az óráján túl sokat jelentkezni, mert nem igazán értek hozzá, szóval mondhatni "csendes" vagyok. Észrevettem azt, hogy többször kérdez engem mint az osztálytársaimat, de szerintem nem számonkérően, mert amúgy kedves szokott lenni velem. Volt már olyan hogy nem írt be 2 rossz jegyet, miközben másnak be szokta írni. Órán is sokszor megemlít, kimondja a nevem, megengedte hogy ne írjak dolgozatot mert nem voltam, viccelődik, meg szokott dícsérni ha valamit jól csináltam (ez nem annyira gyakori másnál). Nem tudom hogy ez csak kedvesség, vagy tetszek neki? Nem olyan fajta tanár aki "kedveskedő" lenne alapjáraton.

2018. okt. 27. 00:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

Miért írta oda szinte mindenki, hogy "ha jó csaj vagy..."? :D Most attól, mert valaki nem bomba, attól még tetszhet akárkinek, tanárnak is... Szóval nem értem, miért függ ez ettől :DD


Kérdező, szerintem ne gondolkodj sokat ezen. A végén csak az lesz, hogy kínosan fogod magad érezni, zavarban leszel előtte, az meg neki is kínos lesz.

Ráadásul, ha tetszel is neki, az sem jelent semmit, hisz etikátlan lenne, ha lépne valamit.


Nem akarok illúzió romboló lenni, de az nem lehet, hogy épp a csendességed és "szende szűz" attitűdöd miatt kivételez veled? Mert, hogy törékenynek lát, nem vagy harsány sem, szóval inkább elnézőbb. Meg nem lehet tudni, hogy mi egy-egy tanár háttere. Lehet, hogy pl. régen ő is ilyen volt, vagy csak alapból a csendes tanulók szimpatikusabbak neki.


Kevéssé idetartozó példa, mert tanárnőről van szó és általános iskoláról, de engem a magyartanárnő és a föci-biosztanárnő is nagyon kedvelt, pedig nem csináltam semmit. Magyarból jártam helyesírás versenyekre, meg jó voltam, így lehet, hogy azért, viszont föci/biosz nem volt az erősségem, a tanárnő mégis mindig szólítgatott, akkor is, amikor az egész osztály majd' kiesett a padból; annyira jelentkeztek, én meg csak ültem. Sajnos csak 1 évig volt az iskolánkba, valami hirtelen betegség elvitte szegényt, nyugodjon békében. :(

2018. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
31%
Gondolkoztál mar Kérdező! Naponta lat tobb tucat veled egykoru csinos csajt. Te csak egy vagy a szazbol. Ő a tanárod, nem fog megfektetni es nem is azert van ott,hanem mert ez a munkája és fizetést kap érte. A masik meg az hogy állj le a fantazamgoriaddal mert konnyen kirughatjak miatta ha szárnyra kel a pletyka rosszabb esetben bírósági ugy lesz belőle. Egy kis viszkető p.inaju kiscsaj miatt..... Gondolkozz el ezeken a dolgokon egy kicsit! Teged azert jaratnak abba az iskolába anyadek hogy tanuljal. Erted? Tanulni!
2018. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%
Hiába mondjak sokan hogy ez mennyire ritka meg hogy màr ha lenne ilyen az mar a hírekben lenne. Ez nem minden esetben van igy. Èn alapból 2 esetet is ismerek amikor egy tanàr összejött a diàkjàval, ráadásul a mi sulinkban is van 2 tanàr egy ferfi és egy nő akik rendszeresen kavarnak a diàkjaikkal és elnèzik nekik. Ez nagyban fugg az iskola erkölcsi beàllìtottsagàtol is. Nem azt mondom hogy ez elfogadhato de nyilván kulonbseg van a között ha az 53 éves pedofil tanàrbácsi màszik ra egy 12 éves kislànyra és aközött ha egy 20-as 30-as tanàr kavar egy 17-18 éves kamasszal aki azért mar a felnőtté vàlas köszöbèn van és el tudja dönteni hogy ez neki jó vagy nem. Nem is beszelve arrol hogy sokszor a lànyok "csábìtanak" ès azért a tanarok is emberek ok is eltudnak gyengulni, hiabazhatnak. Etikàtlannak etikàtlan de a mai vilàgban ennél mar sokkal durvabb dolgokat is latni lehet....
2018. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Buyong válasza:
Én nem támogatnám teljesen egyik oldalt sem. Mert igen, meglehet, hogy nem kell ebbe belelátni semmit, de! Nekem volt olyan tanárom, akinél én sem gondoltam volna, mégis majdhogynem már zaklatott. Te kérdező szerencsés vagy, ha ezeken felül mást nem csinál. Eleinte én félvállról vettem a dolgot és azt mondogattam, hogy ugyan, hülyeség, biztos, hogy nem. De aztán már írogatott nekem és találkozókra invitált. Bár én már túl voltam 16-on aztán meg 18-on, szóval remélem, hogy nálad 11 évesen ilyet nem merne. Én otthon azért elmondtam akkor. Ha komolyabb dolgot tapasztalsz, szerintem te is tégy így. (Megjegyzem ez nálam már vagy 4 éve történt, de azóta is le van tiltva nálam az illető.)
2019. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem 11 éves, hanem 11. osztályos. :D
2019. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A má' durva lenne XD
2019. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igen, de lehet csak kedvel. Több infóból pontosabbat tudnék mondani. :)


Akartam írni üzenetet, de nem lehet, szóval ha írsz, kifejtem bővebben. :)

21/l

2019. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!