Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályozó vizsgára (magántanu...

Osztályozó vizsgára (magántanuló esetében) ki kell öltözni vagy hétköznapi ruhában kell menni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez most egy nagyon hülye kérdés, de most lesz januárban először ilyen vizsgám és nem tudom, mi a menete. Eddig csak az iskolában volt angolvizsgám, semmi más, osztályozóvizsgán sem voltam soha, mert nem buktam meg, de ugye az érettségizők, kisérettségizők mindig fehér blúzban vannak, sötét nadrágban vagy szoknyában, tehát ki vannak öltözve.

Magántanulók, hogy van ez?


2018. okt. 29. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én felvettem egy inget és egy sötét farmert.

De a többség még inget sem vett fel, szimpla utcai öltözetben jött.

A tanárok soha nem szóltak érte.

2018. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felöltözöl kicsit, azzal tutira nem lősz mellé.
2018. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elegansan, de ne matrozban..meg ne oltonyben, csak elegansan apoltan!
2018. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sulitól függ. A mi iskolánkban elvárják, hogy fekete-fehérben menjen a vizsgázó, főleg, ha szóbeli is lesz. Szerintem ne kockáztass, ne ezen múljon esetleg a tanár jóindulata. Vigyél magaddal valami kényelmeset, és vizsga után öltözz át.
2018. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
miért nem kérdezel meg egy tanárt?? ki tudja mi ott nálatok a szokás. amúgy mint ex magántanuló tudom javasolni a dogákra való bejárást. nekem sose kellett vizsgázom mert mindig volt elég jegyem, és semmibe se került beulni egy két órára.
2018. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én anno egy sima fehér ingben és fekete farmerben mentem be. (Matrózblúz volt az egyenruha de osztályozóra nem várták el).
2018. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Dogákra nem tudok bejárni, mert messze lakom a sulitól, külföldön lakunk.

2018. okt. 29. 20:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Már csak azért is kérdezem időben, mert tényleg semmi fehér vagy világos elegáns felsőm nincsen, főleg, hogy többnapos a vizsga, úgyhogy be kell szereznem egyet.
2018. okt. 29. 20:53
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%
Fekete ing/blúz esetleg? Az is elegáns.
2018. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!