Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az hogy nem lehetek magánta...

Mi az hogy nem lehetek magántanuló?!

Figyelt kérdés
Elméletileg,anyámnak azt mondta az igazgató hogy nincs megfelelő indokom hogy az legyek.Én úgy tudom hogy nem kell megindokolni!Utálom az egész emberiséget,de legfőképpen a kétszínű tetveket akik oda járnak,és mellettük a nyomorult tanárokat!Utálom őket az egész családjukkal együtt!Már rosszul vagyok hogy ha be kell mennem és hallani valamelyik hangját,ez szerintem elég jó indok!Ha ez nem lehet maximum ott hagyom az iskolát.18/f
2019. jan. 5. 00:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
hagyd ott, kit érdekel... gondolom eddig se vett észre senki
2019. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Te aztán sokat tudhatsz erről.
2019. jan. 5. 23:01
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már ebben a rendszerben nem tudok kiigazodni, mert úgy tudom, hivatalosan úgy van, hogy Magyarországon két lehetőség van a tankötelezettség teljesítésére, az iskolába járás vagy a magántanulóság. Elvileg szerintem szülői engedéllyel bárki lehet magántanuló (bár 18 felett lehet, hogy szülő sem kell hozzá), de sok iskolában ezt csak valami hatalmas indokkal akarják megadni, mert Mo-n ez nem valami elfogadott dolog, nem úgy, mint pl Amerikában. Tudom, én is átmentem ezen magántanulóként. Nekem volt indokom, elfogadták, de azért az ofőnek egyáltalán sem tetszik, hogy magántanuló lettem.

Ismerek egy lányt, aki már 20 éves, de 12.-ben magántanuló volt, mivel az osztálytársai már egyszerűen kikészítették, mindenbe belekötöttek, pedig szerencsétlen nem csinált semmit, de depressziós lett, szorongott, hányingerrel ment be az iskolába, rengeteget hiányzott. Végül csak a hiányzásai miatt engedték meg neki, hogy magántanuló legyen. Hihetetlen, hogy hivatalosan lehet magántanulónak lenni, de szinte sosem akarják megengedni.

Keressetek valami hivatalos papírt anyukáddal, amiben le van írva, hogy bárki lehet magántanuló, mutassátok be az igazgatónak, hátha.

2019. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!