Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Mit tegyek ilyen helyzetben? Változtatni akarok!

Figyelt kérdés
Van egy osztályom akikből a lányokat nagyon utálom.(én is lány vagyok) azért utálom őket mert mindig kavarnak,hazudoznak,kibeszélnek,és pletykálkodnak.Nagyon elegem van már belőlük.Van két lány akit különösen utálok mert már vagy 100-adjára veszek velük össze olyan dolgok miatt hogy valaki mondd nekik dolgokat rólam ami hazugság,de ők meg ezt beveszik,és elkezdenek engem csesztetni.Messengeren írkálnak engem meg kiosztanak.A leggyerekesebb az egészben hogy üzengetnek is másokkal de az iskolában velem szóba sem állnak...Akkor miért nem jönnek oda hozzám és mondják a problémájaikat?De egy hét után mindig kiakarnak velem békülni.De különben olyanok mint az analfabéták...Nem értenek meg semmit...Tehát nem is próbálok nekik magyarázkodni.Volt egy barátnőm akivel voltam suliban,de kiderült hogy csak kihasznál.Mert ha van nálam jobb akkor mindig tojik rám nagy ívbe.Nem tudom mit tegyek,de már nagyon elegem van ebből az egészből!Változtatni akarok,én nem tűröm el hogy olyan miatt kiosszanak ami nem is igaz!Nagyon szánalmasak,szerintetek mit kéne tegyek?Tudtok valamit?
2019. febr. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Jobb ha megszokod,mert egész életed során ilyenek lesznek az emberek.
2019. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is anno a gimiben. Bár nekem megvolt a saját társaságom a sulin kívül ők még abba is bele akartak kötni hogy kivel baratkozzak , mennyit beszeljek szünetekben a barátommal telefonon és mit vegyek fel. Mert igen ..ment a klikkesedes, ugyanez mint ahogy leírtad.

Hogy mit tettem? Leszartam őket. A régi barátaimmal foglalkoztam és a barátommal akik azóta is mellettem vannak pedig már egyetemről is kimaradtam. Baratkoztam az osztály legokosabb lányával akit a többiek utaltak, de nem érdekelt. Ment a hiszti a tinderen és rólam a szidások de a szemembe egyik se mondott semmit csak nyalizott. Alapból utálom az ilyen embereket de hát első pár hét alatt az ember nem igen ismeri ki az osztálytarsait. Hívtak bulizni , de a lányt akivel baratkoztam sosem. Vissza akartak kapni és bocsanatert esedeztek de nem mentem bele a kis jatekaikba. Na ahogy leerettségiztünk úgy eltuntunk mint a kámfor. Ezek a kapcsolatok nem maradnak meg hosszútávon. Szinte ezek a lányok sem tartják már a kapcsolatot. Nem kell ezekkel foglalkozni és ki kell hogy tudj állni magadért nem a csorda után menni . (Ami az én esetemben sem tetszett nekik).

2019. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Twitteren* bocsi
2019. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, próbálj meg az iskolán kívüli emberek közül barátokat keresni, ill. választani! Annak amiket megpróbáltál összegezni, az égadta világon semmi értelme.

Ez nem azt jelenti, hogy ne szólj senkihez, ne köszönj senkinek, de az ember a barátait igenis saját maga megválaszthatja, - nem úgy, mint a családtagjait, rokonait, kollégáit. És ha már módod van megtenni ezt, akkor merj is változtatni!

2019. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!